fbpx ...
susipažinkite su ailuda

Ailudos Kelias: Nuo Automobilių Apklijavimo iki Namų ir Biurų Interjero Transformacijų

Apie tai, kaip 2020 metais prasidėjęs automobilių apklijavimo ir baldų atnaujinimo plėvele verslas pavirto į pažangią įmonę, specializuojančiąsi į namų ir biurų langų apklijavimą plėvele.

Apklijuotas Automobilis Plevele

Kokia buvo pradžia?

2020 metai buvo Ailudos pradžios taškas. Pradėjome nuo automobilių apklijavimo ir baldų atnaujinimo plėvele.

Labiausiai stengėmės įsisprausti į automobilių apklijavimo plėvele sritį. Tačiau pastebėjome didesnį domėjimąsi namų langų apklijavimu plėvele. Norėdami suteikti platesnį paslaugų pasirinkimą, pradėjome klijuoti matines ir veidrodines plėveles.

Tas COVID….

Ailuda buvo įkurta mūsų dabartinio Ailuda direktoriaus Aido ir Donato, kuris sėkmingai perėjo į kitą veiklą ir įkūrė įmonę – Roaywall. Būtinai apsilankykit!

Taip, pirmaisiais metais buvo iššūkių ir klaidų, tačiau nuoseklūs Aido darbai ir jo užsispyrimas leido įmonei tobulėti ir tobulinti paslaugų kokybę. Covid-19 pandemija pradėjo kelti dar daugiau iššūkių, todėl veiklą teko perkelti kitiems metams.

Covid Globe

Aidui pilnu pajėgumu sugrįžus, 2023 metais įmonė atgijo! Nepaisant visų iššūkių, 2023 metais į komandą dar prisijungė Saulius ir Agnė, suteikdami dar didesnę įtaką įmonės vystymuisi ir augimui. Kartu, jie aktyviai dirba siekdami bendrų tikslų, tobulindami paslaugų kokybę ir įmonės reputaciją. Šis bendradarbiavimas ir įsipareigojimas leidžia įmonei žengti į naują lygmenį.


Ailuda įsipareigoja klientams ir partneriams

Ailuda ne tik siekia aukštų kokybės standartų, bet ir įsipareigoja klientams. Tai yra istorija apie nuolatinę tobulėjimo dvasią ir pasiryžimą siekti aukščiausių standartų. Nuleisti rankų neleidžia užsispyrimas ir įsipareigojimas klientams bei partneriams, kurie mumis pasitiki.

Matines Pleveles Tekstura Ir Klijavimas
Avery Dennison Graphic Solutions - Europe Profesionalių Plėvelės Klijuotojų Sąrašas

Vieni iš jų, Avery Dennison. Nenorime girtis, BET Avery Dennison yra pasaulinio masto įmonė, įsikūrusi JAV, kuri specializuojasi įvairių produktų ir paslaugų gamyboje ir platinime, įskaitant etiketes, lipdukus, spausdinimo technologijas, vokelius ir daugelį kitų sprendimų. 

Malonu pranešti, kad AILUDA papildo Avery Dennison Graphic Solutions – Europe profesionalių plėvelės klijuotojų sąrašą!

Tai ne tik pasitikėjimo ženklas mūsų darbui, bet ir garantija, kad jūsų projektai yra patikimose AILUDA rankose. Taip pat, tai reiškia, kad turime reikiamą patirtį ir žinias, norint maksimaliai išnaudoti visą Avery Dennison architektūrinių langų plėvelių asortimentą. 

Jei turite kokių nors klausimų ar norite sužinoti daugiau, nedvejokite susisiekti su mumis. Mes su džiaugsmu padėsime!

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.