fbpx
Veidrodinės plėvelės nauda darbo vietai, tamsinanti plevele

Biurui

Veidrodinės plėvelės klijavimas

UAB “Ailuda” teikia veidrodinės plėvelės klijavimo paslaugas. Šios plėvelės sumažina šilumos įsiskverbimą į vidaus patalpą ir suteikia daugiau privatumo.

Veidrodinės plėvelės nauda darbo vietai

Veidrodinės plėvelės nauda darbo vietai

Tinkamos veidrodinės plėvelės padės sumažinti saulės šilumos įsiskverbimą ir sumažinti energijos išlaidas. Kiekvienai plėvelei būdingas savo refleksyvumo lygis ir pralaidumo procentas, taigi svarbu rinktis tinkamą plėvelę, atsižvelgiant į poreikius ir norus.


Sumažina energijos išlaidas

Siekiant taupyti energiją ir tausoti gamtą, veidrodinės plėvelės tikrai pravers. O plėvelių klijavimu pasirūpinsime mes.

Sumažina spindulių prasiskverbimą

Veidrodinės plėvelės apsaugos nuo UV spindulių. Taip pat su pasirinkta plėvele ir apšvietimą viduje galite reguliuoti Jūs, o ne saulė.

Sumažina karščio prasikverbimą

Veidrodinės plėvelės biure yra itin paplitusios siekiant sumažinti tempreratūrą darbo vietoje.

SUSISIEKITE ARBA KONSULTUOKITĖS

Spauskite mygtuką

Veidrodinės plėvelės pasirinkimas

Būtent šviesos atspindys suteikia plėvelei ypatingą išvaizdą, veidrodinį efektą. Šios plėvelės gali būti įvairių atspalvių, įskaitant mėlyną, žalią, vyšninę, rudą ir kitas spalvas. Sidabrinės plėvelės, gali atspindėti iki 30% saulės šviesos, tuo tarpu tamsintos plėvelės gali sugerti tam tikrą dalį šviesos, todėl į patalpą patenka mažiau šviesos.

Kuo labiau plėvelė yra tamsesnė, tuo labiau ji pasižymi gana dideliu šviesos pralaidumo sumažėjimu. Todėl labai tamsios plėvelės nebūtų pageidautinos klijuojant patalpose, kuriose natūrali šviesa yra svarbi.

Veidrodinės plėvelės nauda darbo vietai

Veidrodinės plėvelės biurui - Ailuda.lt, pavyzdys

Veidrodinės plėvelės apsaugo darbo aplinką nuo saulės spindulių

Veidrodinės plėvelės yra klijuojama ant lango stiklo, kuri reflektuoja atgal dalį saulės spindulių. Plėvelę gali padėti sumažinti perkaitimą patalpose ir apsaugoti darbo įrankius, tekstilę ar kitus daiktus nuo išblukimo.

Jeigu jūsų baldo danga jau išblukusi, neskubėkite pirkti naujo baldo. Leiskite mums atnaujinti išblukusį baldą ir sutaupyti Jums pinigų. Apie tai galite sužinoti daugiau spausdami čia


Išsiųsk mums žinutę!

+37062091119

info@ailuda.lt

Taikos pr. 88a, 51182 Kaunas

Stalk’inti mus galite čia

Scroll to Top