veidrodinės plėvelės pavydzys iš pexels.com

Biurui

Veidrodinės plėvelės klijavimas

UAB “Ailuda” teikia veidrodinės plėvelės klijavimo paslaugas. Šios plėvelės sumažina šilumos įsiskverbimą į vidaus patalpą ir suteikia daugiau privatumo.


veidrodinės plėvelės pavyzdys iš pexels.com

Veidrodinės plėvelės nauda ofisui

Tinkamos veidrodinės plėvelės padės sumažinti saulės šilumos įsiskverbimą ir sumažinti energijos išlaidas. Kiekvienai plėvelei būdingas savo refleksyvumo lygis ir pralaidumo procentas, taigi svarbu rinktis tinkamą plėvelę, atsižvelgiant į individualius poreikius ir norus.


Sumažina energijos išlaidas

Siekiant taupyti energiją ir tausoti gamtą, veidrodinės plėvelės tikrai pravers. O plėvelių klijavimu pasirūpinsime mes.

Sumažina spindulių prasiskverbimą

Veidrodinės plėvelės apsaugos nuo UV spindulių. Taip pat su pasirinkta plėvele ir apšvietimą viduje galite reguliuoti Jūs, o ne saulė.

Sumažina karščio prasikvrebimą

Veidrodinės plėvelės biure yra itin paplitusios siekiant sumažinti tempreratūrą darbo vietoje.

Veidrodinės plėvelės biurui - Ailuda.lt, pavyzdys

Veidrodinės plėvelės apsaugo darbo aplinką nuo saulės spindulių

Veidrodinės plėvelės yra klijuojama ant lango stiklo, kuri reflektuoja atgal dalį saulės spindulių. Plėvelę gali padėti sumažinti perkaitimą patalpose ir apsaugoti darbo įrankius, tekstilę ar kitus daiktus nuo išblukimo.

Jeigu jūsų baldo danga jau išblukusi, neskubėkite pirkti naujo baldo. Leiskite mums atnaujinti išblukusį baldą ir sutaupyti Jums pinigų. Apie tai galite sužinoti daugiau spausdami čia


Išsiųsk mums žinutę!

Dėkojame, kad pasirinkote mūsų paslaugas! Džiaugiamės turėdami galimybę jus aptarnauti ir tikimės, kad pranoksime jūsų lūkesčius.

+37062091119

info@ailuda.lt

Taikos pr. 88a, 51182 Kaunas

Stalk’inti mus galite čia

Scroll to Top