fbpx ...

Biurui

Veidrodinės plėvelės klijavimas

Kokia yra veidrodinės plėvelės nauda?

Sumažina karščio prasikverbimą

Veidrodinės plėvelės biure yra itin paplitusios siekiant sumažinti temperatūrą darbo vietoje.

Sumažina spindulių prasiskverbimą

Veidrodinės plėvelės apsaugos nuo UV spindulių. Taip pat su pasirinkta plėvele ir apšvietimą viduje galite reguliuoti Jūs, o ne saulė.

Sumažina energijos išlaidas

Siekiant taupyti energiją ir tausoti gamtą, veidrodinės plėvelės tikrai pravers. O plėvelių klijavimu pasirūpinsime mes.

Veidrodinės Plėvelės Nauda Darbo Vietai

Veidrodinės plėvelės langams ir darbo vieta

Profesionaliai atliktas veidrodinės plėvelės klijavimas padės sumažinti saulės šilumos įsiskverbimą ir sumažinti energijos išlaidas. Kiekvienai plėvelei būdingas savo refleksyvumo lygis ir pralaidumo procentas, taigi svarbu rinktis tinkamą plėvelę, atsižvelgiant į poreikius ir norus.

Langų tamsinimo plėvelė

Būtent šviesos atspindys suteikia plėvelei ypatingą išvaizdą, veidrodinį efektą. Šios plėvelės gali būti įvairių atspalvių, įskaitant mėlyną, žalią, vyšninę, rudą ir kitas spalvas. Sidabrinės plėvelės, gali atspindėti iki 30% saulės šviesos, tuo tarpu tamsintos plėvelės gali sugerti tam tikrą dalį šviesos, todėl į patalpą patenka mažiau šviesos.

Veidrodinės plėvelės pasirinkimas

Kuo labiau plėvelė yra tamsesnė, tuo labiau ji pasižymi gana dideliu šviesos pralaidumo sumažėjimu. Todėl langų tamsinimas su labai tamsia plėvele nebūtų pageidautina klijuojant patalpose, kuriose natūrali šviesa yra svarbi. Kuo didesnis privatumas yra norimas, tuo sunkiau saulės šviesa prasiskverbs pro langą.

Veidrodinės Plėvelės Nauda Darbo Vietai

SUSISIEKITE ARBA KONSULTUOKITĖS

Spauskite mygtuką

Esame Avery Dennison sertifikuoti architektūrinės plėvelės klijavimo specialistai

Įsipareigojame kokybei, profesionalumui ir nuolatiniam tobulėjimui.

Avery Dennison, kaip pasaulinės klasės etikečių, pakuočių ir plėvelių gamintojas, yra žinomas dėl savo aukštos kokybės produktų ir griežtų standartų. Mūsų sertifikavimas rodo mūsų pasiryžimą palaikyti aukščiausius kokybės ir saugos standartus. Suteikia mums galimybę teikti dar kokybiškesnes paslaugas ir produktus.

Veidrodinės Plėvelės Biurui - Ailuda.lt, Pavyzdys

Veidrodinės plėvelės apsaugo darbo aplinką nuo saulės spindulių

Veidrodinės plėvelės yra klijuojama ant lango stiklo, kuri reflektuoja atgal dalį saulės spindulių. Plėvelę gali padėti sumažinti perkaitimą patalpose ir apsaugoti darbo įrankius, tekstilę ar kitus daiktus nuo išblukimo.

Jeigu jūsų baldo danga jau išblukusi, neskubėkite pirkti naujo baldo. Leiskite mums atnaujinti išblukusį baldą ir sutaupyti Jums pinigų. Apie tai galite sužinoti daugiau spausdami čia


Išsiųsk mums žinutę!

  Dėkojame, kad pasirinkote mūsų paslaugas! Džiaugiamės turėdami galimybę jus aptarnauti ir tikimės, kad pranoksime jūsų lūkesčius.

  info@ailuda.lt

  Vilnius@ailuda.lt

  +37062091119

  +37062939990 – Vilnius

  Stalk’inti mus galite čia

  Scroll to Top
  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.