fbpx

Biurui

Matinės plėvelės klijavimas

Jūsų darbo vietai matinė plėvelė suteiks daugiau privatumo, šviesos ir tvarkos. O plėvelės klijavimą palikite mums.

*Jeigu Jus domina matinės plėvelės klijavimas namams, prašome spausti čia

matinės plėvelės iliustracija ailuda.lt

Matinės plėvelės klijavimas ir jos nauda

Teisingas matinės plėvelės klijavimas padeda padidinti privatumo jausmą, apsisaugoti nuo pašalinių žvilgsnių. Taip pat sumažina akinimą, todėl padėda darbuotojams geriau matyti savo kompiuterių ekranus ar kitus įrenginius.


Privatumo plėvelė (Nr. 1)

Apsaugoti konfidencialią informaciją arba sukurti privatumo jausmą galite pasirinkę šios privatumo plėvelės klijavimą. Plėvelė yra visiškai matinė, todėl pro ją galima įžvelgti tik siluetą

Dekoratyvinė matinė plėvelė (Nr. 2)

Dekoratyvinė matinė plėvelė gali būti naudojama kaip privatumo užtikrinimo priemonė. Plėvelė užtikrina matinį efektą. Siūlome ir sukuriame dizainus bei galimybę plėvelę išpjaustyti įvariais ornamentais.


Dekoratyvinė plėvelė su tekstu (Nr. 3)

Dekoratyvinės plėvelės su tekstu klijavimu siekiame suteikti darbo vietai privatumo bei išskirtinumo. Užsakant šią dekoratyvinę plėvelę, galite pasirinkti norimą tekstą bei papildomus plėvelės išpjaustymus. Daugiau info

Dekoratyvinė plėvelė (Nr. 4)

Dekoratyvinė plėvelė atvaizduoja specialų raštą, logotipus ar žinutes. Įvairūs dizainai ir iliustracijos pagamintos iš būtent šios plėvėlės yra naudojamos komerciniams tikslams bei reklamai.

Susiliejanti su stiklu matinė plėvelė (Nr. 5)

matinė plėvelė ofise, ailuda.lt

Naudojame ypatingą ir kruopščią klijavimo bei plėvelės paruošimo techniką. Nuo plėvelės vidurio galima įžvelgti tik matinę plėvelę, o plėvelės kraštai yra sudaromi iš mažų taškų.

Tokiu būdų plėvelė sukuria susiliejimo su stiklu efektą, kuris suteikia privatumo ir nesumažina šviesos patekimo į patalpas.

SUSISIEKITE ARBA KONSULTUOKITĖS

Spauskite mygtuką

Estetiškumas

Matinis atspalvis gali suteikti stiklui glotnią, šiuolaikišką išvaizdą ir padidinti bendrą erdvės estetinį patrauklumą. Su “AIluda” pagalba jūsų grožio salonas, biuro kambarys ar vitrina, kurioje dirbate, atrodys dar tvarkingiau.

Privatumas

Matinės plėvelės klijavimas gali padėti sukurti didesnį privatumo jausmą, neleidžiant kitiems matyti aplinkos viduje. Matinė plėvelė yra naudinga konferencijų salėse, privačiuose biuruose ir vietose, kuriose būtinas privatumas.

Akinimo mažinimas

Jei biuro durys yra daug saulės spindulių apšviestoje vietoje, matinės plėvelės klijavimas gali padėti sumažinti akinimą ir padėti darbuotojams lengviau matyti savo kompiuterių ekranus ir kitus įrenginius.

Daugiau apie plėvelės dekoravimą ant stiklo

Dekoravimas: Matinė plėvelė gali būti naudojama siekiant dekoratyvinių tikslų. Ji gali būti naudojama ant vitrinų, stiklinių durų ar pertvarų, kad sukurtų įdomų vizualinį efektą, pagerintų interjero išvaizdą arba prisidėtų prie bendro dizaino.

Prekinė informacija: Tokios plėvelės taip pat gali būti naudojamos komerciniams tikslams. Pavyzdžiui, jos gali būti naudojamos prekybos centrų vitrinose, siekiant pritraukti dėmesį prie tam tikrų prekių ar pasiūlymų.

Nuovargio sumažinimas: Dažnai matinė plėvelė yra naudojama su specialiais filtrais, kurie sumažina tam tikras šviesos bangas, kurios gali sukelia akies nuovargį.

Tam, kad būtų pasiektas norimas rezultatas, svarbu pasirūpinti tinkamu paviršiaus paruošimu ir atidžiu priklijavimu. Būtent todėl, mes norime pasiūlyti AILUDA kokybiškas klijavimo paslaugas. Peržiūrėti mūsų daugiau atliktų plėvelės klijavimo darbų galite paspaudę čia.

Pavyzdžiai


Išsiųsk mums žinutę!

+37062091119

info@ailuda.lt

Taikos pr. 88a, 51182 Kaunas

Stalk’inti mus galite čia

Scroll to Top