fbpx ...

Biurui

Matinės plėvelės klijavimas

Matinės plėvelės klijavimas ant stiklo pertvarų ir jos nauda

Teisingas matinės plėvelės klijavimas padeda padidinti privatumo jausmą, apsisaugoti nuo pašalinių žvilgsnių. Taip pat sumažina akinimą, todėl padeda darbuotojams geriau matyti savo kompiuterių ekranus ar kitus įrenginius.


Privatumo plėvelė (Nr. 1)

Apsaugoti konfidencialią informaciją arba sukurti privatumo jausmą galite pasirinkę šios privatumo plėvelės klijavimą. Plėvelė yra visiškai matinė, todėl pro ją galima įžvelgti tik siluetą

Dekoratyvinė matinė plėvelė (Nr. 2)

Dekoratyvinė matinė plėvelė gali būti naudojama kaip privatumo užtikrinimo priemonė. Plėvelė užtikrina matinį efektą. Siūlome ir sukuriame dizainus bei galimybę plėvelę išpjaustyti įvairiais ornamentais.


Dekoratyvinė plėvelė (Nr. 3)

Dekoratyvinės plėvelės klijavimu siekiame suteikti darbo vietai privatumo bei išskirtinumo. Užsakant šią dekoratyvinę plėvelę, galite pasirinkti norimą tekstą bei papildomus plėvelės išpjaustymus. Daugiau info

Dekoratyvinė plėvelė (Nr. 4)

Dekoratyvinė plėvelė atvaizduoja specialų raštą, logotipus ar žinutes. Įvairūs dizainai ir iliustracijos pagamintos iš būtent šios plėvelės yra naudojamos komerciniams tikslams bei reklamai.

Estetiškumas

Matinis atspalvis gali suteikti stiklui šiuolaikišką išvaizdą ir padidinti bendrą erdvės estetinį patrauklumą. Su “Ailuda” pagalba jūsų grožio salonas, biuro kambarys ar vitrina, kurioje dirbate, atrodys dar tvarkingiau.

Privatumas

Matinės plėvelės klijavimas gali padėti sukurti didesnį privatumo jausmą, neleidžiant kitiems matyti aplinkos viduje. Matinė plėvelė yra naudinga konferencijų salėse, privačiuose biuruose ir vietose, kuriose būtinas privatumas.

Akinimo mažinimas

Jei biuro durys yra daug saulės spindulių apšviestoje vietoje, matinės plėvelės klijavimas gali padėti sumažinti akinimą ir padėti darbuotojams lengviau matyti savo kompiuterių ekranus ir kitus įrenginius.

Susiliejanti su stiklu matinė plėvelė (Nr. 5)

Susiliejančios Matinės Plėvelės Klijavimas

Naudojame ypatingą ir kruopščią klijavimo bei plėvelės paruošimo techniką. Nuo plėvelės vidurio galima įžvelgti tik matinę plėvelę, o plėvelės kraštai yra sudaromi iš mažų taškų.

Tokiu būdų plėvelė sukuria susiliejimo su stiklu efektą, kuris suteikia privatumo ir nesumažina šviesos patekimo į patalpas.

Stiklinių pertvarų apklijavimas ir dekoravimas susiliejančia matine plėvele yra aprašytas šiame straipsnyje

Šis biuro stiklų pertvarų klijavimas yra naujausias mūsų darbas, kuris parodo kaip matinė plėvelė gali susilieti su stiklu ir sukurti “gradient” efektą.

Daugiau apie plėvelės dekoravimą ant stiklo

Matinė Plėvelė Ofise, Ailuda.lt

Dekoravimas: Matinė plėvelė gali būti naudojama siekiant dekoratyvinių tikslų. Ji gali būti naudojama ant vitrinų, stiklinių durų ar pertvarų, kad sukurtų įdomų vizualinį efektą, pagerintų interjero išvaizdą arba prisidėtų prie bendro dizaino.

Prekinė informacija: Tokios plėvelės taip pat gali būti naudojamos komerciniams tikslams. Pavyzdžiui, jos gali būti naudojamos prekybos centrų vitrinose, siekiant pritraukti dėmesį prie tam tikrų prekių ar pasiūlymų.

Nuovargio sumažinimas: Dažnai matinė plėvelė yra naudojama su specialiais filtrais, kurie sumažina tam tikras šviesos bangas, kurios gali sukelia akies nuovargį.

Tam, kad būtų pasiektas norimas rezultatas, svarbu pasirūpinti tinkamu paviršiaus paruošimu ir atidžiu priklijavimu. Būtent todėl, mes norime pasiūlyti AILUDA kokybiškas klijavimo paslaugas. Peržiūrėti mūsų daugiau atliktų plėvelės klijavimo darbų galite paspaudę čia.

Atlikti darbai ir pavyzdžiai


Išsiųsk mums žinutę!

  Dėkojame, kad pasirinkote mūsų paslaugas! Džiaugiamės turėdami galimybę jus aptarnauti ir tikimės, kad pranoksime jūsų lūkesčius.

  info@ailuda.lt

  +37062091119

  Stalk’inti mus galite čia

  Scroll to Top
  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.