Matinė plėvelė langams

Matinės plėvelė langams – efektyvus būdas, savo vitrininius langus, biuro stiklines pertvaras ar kitus stiklinius paviršius, apklijuoti šviesą laidžia plėvele. Taip pat vitrinas, galima išnaudoti kaip reklaminius paviršius. Langų grafikas galima pagaminti įvairių tipų, stilių ir dydžių, ir dažniausiai ji yra pritaikoma atsižvelgiant į kiekvieno verslo ar žmogaus poreikius. Taip pat langų plėvelės yra populiaros namuose, pasisplėpti nuo pašalinių žvilgsnių dieną ir naktį.

Susisiekite

Langų apklijavimui naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas. 

Kokybiška plėvelė
Kokybiška plėvelė
Kokybiška plėvelė
Kokybiška plėvelė

Matinės plėvelės langams jūsų verslui ir jūsų namams!

Dažnu atveju plėvelės kaina už 1m² yra nuo 10eur, be klijavimo paslaugos. Kaina įtakoja plėvelės atspalvis, taip pat, ar jums reikalinga tik plėvelė ar dar norėtumėte ir raštų. Matinė plėvelė langams padedą išspręsti kelias problemas:

  • Apsaugo jūsų biuro patalpas nuo nereikalingų žvilgsnių, taip galite lengviau susikaupti savo darbo vietoje. Taip pat klientai nematys per stiklines pertvaras to ko jiems nereikia pamatyti.
  • Taip pat galite apsisaugoti nuo smalsių žvilgsnių iš gatvės pusės. Tai yra aktualu ne tik biure bet ir namuose. Todėl matinės plėvelės klijavimas yra išplites Namuose.
  • Matinė plėvelė, galima ploteriuoti, ant jos spausdinti, todėl ji yra lengvai adaptuojama prie kiekvieno poreikiu.

Stiklų matinimas plėvele

Stiklų matinimas plėvele yra dažnai naudojamas prekybos centruose, bankuose, kavivėse, gydymo įstaigose, biuruose, namuose ir t.t. Matinė plėvelė dažniausiai naudojama ten kur reikalingas maksimalus privatumas.  Matinė plėvelė praleidžia apie 80% šviesos, tačiau ji nepersimato nei dieną nei naktį. Didelę paklausą turi baltos matinės plėvelės bei sidabrinės matinės plėvelės dar kitaip vadinamos šerkšno plėvelėmis. Matinės plėvelės langams taip pat gali atlikti ir apsaugine funkcija, dužus stiklui, stiklas nesubyrės ir šukes sulaikys plėvelė.

Kadangi matine plėvelė yra pjaustoma (ploteriuojama) ji yra ypač populiari kaip dekoratyvinė plėvelė. Iš jos galima išpjaustyti įvairius ornamentus ar raštus, taip pat pagaminti logotipus ar kitus elementus. Įvairūs raštai patalpoms suteikia individualumo bei išskirtinumo.

Kad plėvelė išliktų kuo ilgiau ir būtų ilgaamžiška ir atrodytų nepriekaištingai rekomenduojame darbus atlikti profesionalams. Taip pat mes galime pasiūlyti įvairias plėvelių variacijas, ornamentus, ar net padaryti individualų projektą jūsų langams. Turime daugybę sertifikuotų bei aukšto kokybės plėvelių, kurios tarnaus ilgai ir atrodys puikiai.

Langų plėvelės

Kilus klausimams skambinkite arba rašykite


+37067670506

info@ailuda.lt