fbpx

Namams

Matinės plėvelės langams

Matinės plevelės langams sumažina akinimą, suteikia privatumo ir apsaugo jūsų baldus bei dekorą nuo saulės daromos žalos.

matinės plėvelės iliustracija ailuda.lt

Privatumo plėvelė (Nr. 1)

Sukurti privatumo jausmą galite pasirinkę šios privatumo plėvelės klijavimą. Plėvelė yra visiškai matinė, todėl pro ją galima įžvelgti tik siluetą.

Dekoratyvinė matinė plėvelė (Nr. 2)

Dekoratyvinė matinė plėvelė gali būti naudojama kaip privatumo užtikrinimo priemonė. Plėvelė užtikrina matinį efektą. Siūlome ir sukuriame dizainus bei galimybę plėvelę išpjaustyti įvariais ornamentais.

Susiliejanti su stiklu matinė plėvelė (Nr. 3)

Naudojame ypatingą ir kruopščią klijavimo bei plėvelės paruošimo techniką. Nuo plėvelės vidurio galima įžvelgti tik matinę plėvelę, o plėvelės kraštai yra sudaromi iš mažų taškų.

Tokiu būdų plėvelė sukuria susiliejimo su stiklu efektą, kuris suteikia privatumo ir nesumažina šviesos patekimo į patalpas.

Dekoratyvinė plėvelė (Nr. 4)

Dekoratyvinė plėvelė atvaizduoja specialų raštą, paveikslėlius ar žinutes. Įvairūs dizainai ir iliustracijos pagamintos iš būtent šios plėvėlės yra klijuojamos tiek ant lango ar durų, terasos išorės, tiek vidaus.

SUSISIEKITE ARBA KONSULTUOKITĖS

Spauskite mygtuką

Kaip vyksta matinės plėvelės langams užsakymas?

1 žingsnis

Pirmiausiai su mumis susisiekite. Aprašykite mums savo užsakymą ir netrukus pradėsime vykdyti užsakymą. Susitarsime dėl atvykimo laiko bei kainos.

2 žingsnis

Iš plėvelės galima išpjaustyti įvairius ornamentus ar raštus. Jeigu jums tinka ir patinka išpjaustymo dizainas pradedame pjaustymą.

3 žingsnis

Apsaukaičiuojame matinės plėvelės kainą. Pranešame apie artėjantį atvykimą ir vykdome apklijavimą. Matinės plėvelės klijavimas 1m2 trunka 15 – 20 minučių.

Meskite akį į

mūsų daugiau pavyzdžių

Ar klijuoti matinę plėvelę?

Pagrindinis privalumas – privatumas.

Jeigu jūsų langas ar stiklinės durys yra svetainėje, vonios kambaryje, miegamajame, kuriame Jums būtinas privatumas – taip, matinės plėvelės langams klijavimas tikrai pravers.

Skirtingai nuo skaidrios ar veidrodinės plėvelės, matinė plėvelė nepersimato nei dieną, nei naktį, todėl Jūsų privatumas bus tikrai užtikrintas.

Mūsų naudojamos plėvelės

POLI-TAPE

ISEE2

ORAFOL

Išsiųsk mums žinutę!

Dėkojame, kad pasirinkote mūsų paslaugas! Džiaugiamės turėdami galimybę jus aptarnauti ir tikimės, kad pranoksime jūsų lūkesčius.

+37062091119

info@ailuda.lt

Taikos pr. 88a, 51182 Kaunas

Stalk’inti mus galite čia

Scroll to Top