fbpx
Naujiena!

Susiliejanti su stiklu matinė plėvėle

NAUJIENA!

Ar matinė plėvelė ant stiklo gali susilieti?

Džiaugiamės, kad pagaliau galime Jums atsakyti – Taip! Norim Jums pristatyti naujausią AILUDA matinės plėvelės klijavimo paslaugą.

Matinės plevelės yra populiari ir funkcionali pasirinkimo galimybė, kurią galima pritaikyti namų ir biurų interjerui. O šių plevelių naudojimas suteikia ne tik stilingą išvaizdą.

Norime pasidalinti mūsų naujausiai atliktu darbu. Klientas kreipėsi į AILUDA su klausimu ar įmanomas biuro erdvės atnaujinimas su matine plėvele, kuri taip pat suteiktų ir susiliejimo(gradient) efektą.

matine plevele ailuda.lt
matine plevele ailuda.lt
matine plevele ailuda.lt

Suskubome pradžiuginti klientą geromis žiniomis ir pradėjome ruoštis šiam projektui.

Plėvelės paruošimui naudojame ypatingą techniką. Jos paruošimo metu labai svarbus dėmesingumas detalėms.

Nuo plėvelės vidurio atsiskleidžia graži matinė tekstūra, o plėvelės kraštai yra sudaryti iš daug subtilių taškų, kurie ne tik suteikia estetinį žavesį, bet ir užtikrina tvirtą ir vientisą dangą. Bet svarbiausia – kliento noras buvo išpildytas – matinė plėvelė susiliejo su stiklu ir dabar saugo biuro darbuotojus nuo ne tik UV spindulių, bet ir nuo pašalinių žvilgsnių.

matine plevele ailuda.lt

Kokia yra matinių plėvelių nauda?

Estetinė išvaizda: Matinės plevelės suteikia patrauklų ir modernų išvaizdą. Jos sumažina šviesos sklaidą ir mažina nemalonų blizgesį, sukurdamos malonų interjero atspalvį.

Saulės apsauga: Šios plevelės gali apsaugoti jūsų namus ar biurą nuo intensyvaus saulės šviesos ir UV spindulių.

Didžiausia nauda – privatumas

Svarbu paminėti, kad matinės plėvelės yra daugiau nei tik stiliaus elementas – jos taip pat suteikia jums didelį privalumą, kuris labai vertinamas daugelyje vietų, įskaitant biurus ir namus. Šios plėvelės užtikrina didelį privatumo lygį, kuris yra ypač svarbus erdvėse, kuriose norite išlikti saugūs nuo pašalinių žvilgsnių.

Matinės plėvelės, dėl savo savybių praleidžią tam tikrą kiekį natūralios šviesos. Todėl šviesos kiekis viduje stipriai nesumažėja.

privatumas

Kaip vyksta matinės plėvelės užklijavimas?

1.Paviršiaus paruošimas: Prieš klijuojant matinę plevelę, paviršius turi būti kruopščiai išvalytas, nuvalytas nuo dulkių ir kitų nešvarumų.

2. Plevelės klijavimas: Matinė plevelė yra klijuojama ant paruošto paviršiaus.

3. Burbulų pašalinimas: Po plevelės klijavimo, atliekamas burbulų pašalinimas. Tai svarbu užtikrinti lygų ir sklandų plevelės paviršių.

4. Galutinis tvirtinimas: Baigus klijavimą ir burbulų pašalinimą, plevelė tvirtinama.

SUSISIEKITE ARBA KONSULTUOKITĖS

Spauskite mygtuką

Scroll to Top