fbpx ...

AILUDA atlikti darbai

Čia galite rasti daugiau atliktų darbų nuotraukų ir aprašymų. Veidrodinės plėvelės klijavimo pavyzdžiai, matinės plėvelės klijavimas ir daugiau.

Scroll Down for More Info

Veidrodinė plėvelė R silver 35X Privatumui

Veidrodinė plėvelė, kuri suteikia patikimiausią privatumą bei apsaugo nuo saulės karščio.

Apsauga nuo saulės karščio – “Natural” plėvelė

Plėvelė, kuri sudaro minimalų veidrodinį efektą, puikų saulės šviesos pralaidumą bei efektyvią apsaugą nuo saulės karščio.

Veidrodinė plėvelė (DR Grey 35X)

Avery Dennison DR Grey 35X yra privatumo ir šviesos pralaidumo kombinacija. DR Grey 35X tinka klijuoti išorėje ant sudėtingų stiklinimo sistemų. Patrauklus, neutralus pilkas tonas puikiai tinka gyvenamosioms ir komercinėms reikmėms.

Veidrodine Plevele Gray Nuo Saules Karscio

Ailudos Kelias: Nuo Automobilių Apklijavimo iki Namų ir Biurų Interjero Transformacijų

2020 metai buvo Ailudos pradžios taškas. Pradėjome nuo automobilių apklijavimo ir baldų atnaujinimo plėvele. Labiausiai stengėmės įsisprausti į automobilių apklijavimo plėvele sritį. Tačiau pastebėjome didesnį domėjimąsi namų langų apklijavimu plėvele. Norėdami suteikti platesnį paslaugų pasirinkimą, pradėjome klijuoti matines ir veidrodines plėveles.

saule kaitina ir veidrodinio efekto plevele apklijuotos biuro patalpos

Plėvelė, kuri apsaugo paukščius nuo atsitrenkimo į langą

Inovatyvios technologijos rado sprendimą, kaip apsaugoti paukščius nuo atsitrenkimo. Žmogaus akiai plėvelė yra nematoma, o paukštis, matydamas ir UV spindulių atspindžius ant plėvelės, pastebi langą, neatsitrenkia į jį ir nesusižaloja.

Plėvelė, Kuri Apsaugo Paukščius Nuo Atsitrenkimo į Langą

Vaiko Raidos Klinikos langų apklijavimas

Džiaugiamės, kad ir mes galėjome paremti ir prisidėti prie geresnės ateities. Mūsų stiprybė – meistriškai klijuoti plėveles, todėl mes pasirinkome paremti šią kliniką šiuo būdu. Nelikite abejingi ir padėkite vaikams gauti nuolatinę reabilitacinę pagalbą įsigydami „Gerumo dėžutės“ prenumeratą. Užsiprenumeruoti „Gerumo dėžutę“ gali čia: https://gerumodezute.lt/

Vaiko Raidos Klinikos Langų Apklijavimas

Matinės plėvelės langams – spalvos ir dizainai

Matinė plėvelė ant langų arba durų yra ne tik funkcionali, bet ir stilinga interjero detalė. Matinės plėvelės suteikia šerkšno efektą, dėl kurio namų vidaus vaizdas nepersimato nei dieną, nei naktį, bet ir gali būti puikus pagrindas įvairiems ornamentams.

Matines Pleveles Langams

Veidrodinės plėvelės klijavimas ant namo langų

Šis namas yra puikus pavyzdys, kaip veidrodinės plėvelės klijavimas gali suteikti jūsų ramybės ir poilsio vietai ypatingą ir modernią išvaizdą.

Veidrodines Pleveles Nuo Saules Ant Namo

Susiliejančios matinės plėvelės klijavimas

Šis biuro stiklų pertvarų klijavimas yra naujausias mūsų darbas, kuris parodo kaip matinė plėvelė gali susilieti su stiklu ir sukurti “gradient” efektą.

Susiliejančios Matinės Plėvelės Klijavimas

Terasos apklijavimas plėvele nuo saulės karščio

Šių namų apklijavimas nuo saulės karščio parodo, kaip suteikti namo terasai ne tik estetiška ir patrauklią išvaizdą, bet ir suteikti kasdienybei praktiškumo.

Terasos Apklijavimas Plėvele Nuo Saulės Karščio

Dėkojame, kad renkatės mūsų paslaugas! Džiaugiamės turėdami galimybę jus aptarnauti ir tikimės, kad pranoksime jūsų lūkesčius.

+37062091119

info@ailuda.lt

Taikos pr. 88a, 51182 Kaunas

Stalk’inti mus galite čia

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.