fbpx ...

Namams ir biurui

Baldai, grindys, interjeras: Kaip apsaugoti nuo UV spindulių?

Kaip veidrodinė plėvelė ir kitos priemonės gali būti naudingos jūsų darbo vietai arba namams?

Ultravioletiniai (UV) spinduliai yra viena iš pagrindinių baldų, grindų ir kitų interjero detalių blukimo priežasčių.

Veidrodinė plėvelė tampa vis populiaresniu pasirinkimu įmonėms, siekiančioms apsaugoti savo interjero detales nuo žalingų UV spindulių. Plėvelė ne tik padeda išsaugoti baldų ir grindų kokybę, bet ir suteikia patalpoms modernią bei elegantišką išvaizdą. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip veidrodinė plėvelė ir kitos priemonės gali būti naudingos jūsų darbo vietai arba namams, juk interjero dizainas yra nemaža investicija, kurios ilgaamžiškumas turėtų būti užtikrintas. 

3. Naudokite užuolaidas ar žaliuzes

Užuolaidos arba specialios žaliuzės gali padėti sumažinti saulės spindulių patekimą į patalpas. Jos ne tik apsaugo nuo UV spindulių, bet ir padeda reguliuoti kambario temperatūrą.

Privalumai:

 • Efektyvi apsauga nuo tiesioginių saulės spindulių.
 • Paprasta naudoti ir derinti su interjero dizainu.
Biuro Interjeras, Stalas, Kompiuteris, Zmogus Dirbantis Prie Kompiuterio

2. Pasirinkite tinkamus langų stiklus

Kai kurie langų stiklai yra specialiai sukurti blokuoti UV spindulius. Investavimas į tokius langus gali suteikti ilgalaikę apsaugą nuo UV spindulių žalos.

Privalumai:

 • Ilgalaikė apsauga nuo UV spindulių.
A-couple-with-their-coffee-on-the-table. Naturalaus Balto Akmens Stalviršis, Stalas. Veidrodinė Plėvelė Apsaugotų Marmurą Ir Kita Natūralų Akmens Paviršių Nuo Uv Spindulių.

1. Veidrodinė plėvelė langams

Veidrodinės plėvelės yra puikus pasirinkimas. Investavę į šią technologiją, jūs ne tik apsaugosite savo baldus ir grindis, bet ir sukursite malonesnę bei saugesnę darbo aplinką.

A-couple-with-their-coffee-on-the-table. Marmuro Stalviršis, Stalas. Veidrodinė Plėvelė Apsaugotų Marmurą Ir Kita Natūralų Akmens Paviršių Nuo Uv Spindulių.

1. Apsauga baldams ir interjero elementams

Veidrodinė plėvelė blokuoja iki 99% UV spindulių, apsaugodamos jūsų biuro arba namų baldus nuo blukimo ir pažeidimų. Tai itin aktualu prabangiems baldams bei jų dalims, kaip marmuras ir kiti natūralūs akmenys. 

White-sofas-inside-building, Veidrodinė Plėvelė Suteikia Elegantišką Išvaizdą. Daug Langų Turintis Viešbutis

2. Interjero dizainas ir veidrodinė plėvelė

Šios plėvelės suteikia šiuolaikišką ir estetišką išvaizdą jūsų biuro patalpoms. Jos gali būti naudojamos tiek biuruose, tiek viešbučiuose ar restoranuose, suteikiant erdvei privatumo ir prabangos.

3. Energijos taupymas

Veidrodinė plėvelė apsaugo nuo saulės karščio, nepraleisdama dalies saulės spindulių pro stiklą. Tokiu būdu plėvelė sumažina oro kondicionavimo išlaidas. Tai ne tik sumažina sąskaitas už elektrą, bet ir prisideda prie tvaresnės aplinkos vystymo

Medinės Grindys, Apšviestos Saulės, Padėta Gėlė, Saulė Kaitina Grindis, Būtų Puiku Jas Apsaugoti, O Veidrodinė Plėvelė Būtų Puiki Jų Apsauga.

4. Veidrodinė plėvelė yra puiki grindų apsauga

Kaip apsaugoti medines grindis nuo saulės? Veidrodinė plėvelė bus puikus sprendimas šiai problemai išspręsti. Medinės grindys, laminatas ar parketas biuro patalpose arba namuose taip pat yra jautrūs UV spinduliams. Veidrodinės plėvelės padeda išlaikyti grindų spalvą ir vientisumą, apsaugodamos jas nuo susidėvėjimo požymių.

Medinių grindų blukimo priežastys:

 • 40% UV spinduliai
 • 25% saulės šviesa
 • 25% saulės šiluma
 • 10% kita

Išsiųsk mums žinutę!

  Dėkojame, kad pasirinkote mūsų paslaugas! Džiaugiamės turėdami galimybę jus aptarnauti ir tikimės, kad pranoksime jūsų lūkesčius.

  info@ailuda.lt

  +37062091119

  Stalk’inti mus galite čia

  Scroll to Top
  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.