fbpx

NAMAMS

Veidrodinė plėvelė langams

Veidrodinė plėvelė langams sumažins šilumą patalpoje ir suteiks daugiau privatumo.

NAMAMS

Veidrodinė plėvelė langams

Veidrodinė plėvelė langams sumažins šilumą patalpoje ir suteiks daugiau privatumo.

“Veidrodinė plėvelė langams yra puikus būdas paslėpti namų vidų dienos metu, o ir sumažinti kondicionieriaus veikimo laiką. Tai yra kokybiškas ir praktiškas pasirinkimas.”

Veidrodinės plėvelės klijavimas

*Visai kaiminystei ar namų kvartalui užsisakomoms paslaugoms yra taikomos nuolaidos iki 50%!*

Veidrodinė plėvelė langams ir durims

Tinkama veidrodinė plėvelė langams padės sumažinti saulės šilumos įsiskverbimą ir sumažinti energijos išlaidas. Pagrindinis plėvelės privalumas yra privatumas, kurį suteikia veidrodinis efektas.

Šviesos atspindys atlieka svarbų vaidmenį, susijusį su veidrodinės plėvelės langams naudojimu. Būtent šviesa suteikia plėvelei ypatingą išvaizdą, primenančią atspindindį veidrodyje. Veidrodinės plėvelė atsipindi aplinkos objektus ir žmones, esančius lauke.

Todėl, jei Jums reikia patarimo dėl veidrodinės plėvelės langams pasirinkimo, tam esame mes – patyrusi plėvelių klijavimo įmonė. Padėsime Jums pasirinkti tinkamą sprendimą ir taupant Jūsų laiką, užklijuosime plėvelę.

Veidrodinė plėvelė langams ir durims
Veidrodinė plėvelė langams ir durims

Veidrodinė plėvelė langams ir jos spalva

Veidrodinė plėvelė langams gali būti įvairių atspalvių, įskaitant mėlyną, vyšninę, rudą ir kitas spalvas. Sidabrinės plėvelės gali atspindėti iki 30% saulės šviesos, tuo tarpu tamsintos plėvelės gali sugerti tam tikrą dalį šviesos, todėl į patalpą patenka mažiau šviesos.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad tamsesnės plėvelės gali pasižymėti gana dideliu šviesos sugerimu ir šviesos pralaidumo sumažėjimu. Todėl jos nebūtų pageidautinos klijuojant vaikų kambariuose, virtuvėje ar svetainėje, kuriose daugiau natūralios šviesos yra svarbu.

Ypač rudenį ir žiemą, kai dienos yra trumpesnės ir mažai natūralios šviesos, tokios plėvelės gali sukelti diskomfortą ir prireikti papildomo apšvietimo per dieną.

SUSISIEKITE ARBA KONSULTUOKITĖS

Spauskite mygtuką

Veidrodinė plėvelė langams apsaugo Jūsų baldus

Veidrodinė plėvelė yra klijuojama ant lango stiklo, kuri reflektuoja atgal dalį saulės spindulių. Plėvelę gali padėti sumažinti perkaitimą patalpose ir apsaugoti baldus, tekstilę ar kitus daiktus nuo išblukimo.


Mūsų naudojamos plėvelės

SOLAR SCREEN

GARWARE SUNCONTROL

MADICO

AVERY DENNISON

SUSISIEKITE ARBA KONSULTUOKITĖS

Spauskite mygtuką

Meskite akį į

dar daugiau pavyzdžių

Išsiųsk mums žinutę!

Dėkojame, kad pasirinkote mūsų paslaugas! Džiaugiamės turėdami galimybę jus aptarnauti ir tikimės, kad pranoksime jūsų lūkesčius.

+37062091119

info@ailuda.lt

Taikos pr. 88a, 51182 Kaunas

Stalk’inti mus galite čia


Scroll to Top