fbpx ...

Namams ir biurui

Veidrodinė plėvelė privatumui: ar tikrai pasiruošę ją klijuoti?

Šiandien norime sugriauti kai kuriuos mitus ir atskleisti svarbiausius faktus apie veidrodinę plėvelę. Skaitykite toliau – sužinosite, ko tikėtis, jeigu nusprendėte klijuoti plėvelę tik dėl privatumo.

Kas iš tikrųjų yra veidrodinė plėvelė?

Veidrodinė plėvelė dažnai yra naudojama siekiant privatumo, tačiau jų pagrindinė paskirtis – apsauga nuo saulės karščio. Tačiau ko iš tikrųjų galite tikėtis, jei užklijuosite plėvelę tik dėl privatumo?

Privatumas ir šviesos kiekis

Kuo tamsesnė plėvelė, tuo daugiau privatumo ji suteikia. Tačiau tai reiškia, kad patalpoje bus mažiau natūralios šviesos.

Privatumui klijuojame veidrodinę plėvelę, tokią kaip, R Silver 20X arba DR Grey 10X. Su šiomis plėvelėmis pro stiklą patenka 10-20% matomos šviesos. Kuo mažesnis procentas, tuo tamsesnė plėvelė, tuo mažiau saulės šviesos patenka pro stiklą. Jei jums netrukdo, kad patalpa taps tamsesnė, viskas puiku.

Bet jei šviesa jums yra svarbi, turime sprendimą – „DR Grey 35X“ plėvelę. Ji suteikia puikią apsaugą nuo saulės karščio, turi normalų šviesos pralaidumą ir suteikia pakankamai privatumo. Langas nebus visiškai nepermatomas, bet veidrodinis efektas tikrai bus išgautas.

Sun Coming Through the Window, White Walls

Netobulas, bet efektyvus privatumas

Nors veidrodinė plėvelė gerokai sumažina matomumą iš išorės, ji nėra visiškai nepermatoma. Vienas mūsų klientas pastebėjo: „Norėjau privatumo, bet vis tiek iš lauko pusės, terasoje, įžiūriu baldus.“ Tai normalu – plėvelė suteikia pakankamą privatumą, bet ne absoliutų. Geriausią privatumą suteikia, kai patalpoje yra tamsu. Kai viduje šviesa yra įjungta, plėvelė persimatys. Jeigu norėtumėte visiško nepermatomumo yra galimybė klijuoti “blackout” juodą plėvelę, pro plėvelę pateks 0% matomos saulės šviesos. 

„Norėjau privatumo, bet vis tiek iš lauko pusės, terasoje, įžiūriu baldus.“

Šviesos kiekis ir privatumo efektas

Privatumas taip pat priklauso nuo šviesos kiekio patalpoje. Pavyzdžiui, jei užklijuosite šviesą praleidžiančią plėvelę ant mažo durų langelio, veidrodinis efektas bus puikiai išgautas ir privatumas tikrai bus užtikrintas. Tačiau, jei apklijuosite terasą, turite suprasti, kad pro stiklines terasos stiklus patenka daug šviesos. Dėl to, užklijavus tą pačią plėvelę, kurią naudojote ant durų langelio, nepasieksite tokio paties efekto dėl didesnio šviesos kiekio patalpoje. Terasoje juk yra daug šviesiau negu koridoriuje.

Techninės savybės: Ką reikia žinoti?

Norint suprasti veidrodinės plėvelės funkcionalumą, reikia nepamiršti pasidomėti apie plėvelės technines savybes. Štai keletas populiarių plėvelių, kurią rekomenduojame visiems, siekiantiems privatumo:

 • R Silver 20X:
  • Šviesos pralaidumas: iki 20%
  • Atspindėjimas išorėje: 62%
  • UV spindulių blokavimas: 99%
  • Privatumo lygis: Aukštas
  • Vidinės patalpos tamsumas: Didesnis
 • DR Grey 10X:
  • Šviesos pralaidumas: iki 10%
  • Atspindėjimas išorėje: 55%
  • UV spindulių blokavimas: 99%
  • Privatumo lygis: Aukštas
  • Vidinės patalpos tamsumas: Aukštas
 • DR Grey 35X:
  • Šviesos pralaidumas: iki 36%
  • Atspindėjimas išorėje: iki 23%
  • UV spindulių blokavimas: 99%
  • Privatumo lygis: Vidutinis
  • Vidinės patalpos tamsumas: Vidutinis

Mes, Ailuda.lt komanda, teikiame profesionalias veidrodinių plėvelių klijavimo paslaugas. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad klientai būtų patenkinti tiek privatumu, tiek apsauga nuo saulės karščio. Jei svarstote apie veidrodinės plėvelės klijavimą, nedvejokite ir kreipkitės į mus! Padėsime jums išsirinkti tinkamiausią plėvelę pagal jūsų poreikius.

Ar tikrai esate pasiruošę klijuoti veidrodinę plėvelę tik dėl privatumo?

Veidrodinė plėvelė yra puikus sprendimas, norint apsisaugoti nuo saulės karščio ir tam tikru lygiu užtikrinti privatumą. Svarbu atsiminti, kad kuo tamsesnė plėvelė, tuo didesnį privatumo lygį ji suteikia, tačiau tai taip pat reiškia, kad patalpoje bus tamsiau. Jeigu turite klausimų ar norite pasikonsultuoti, visada galite kreiptis į mūsų komandą.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo geriau suprasti veidrodinių plėvelių privalumus ir tinkamą jų naudojimą.

Išsiųsk mums žinutę!

  Dėkojame, kad pasirinkote mūsų paslaugas! Džiaugiamės turėdami galimybę jus aptarnauti ir tikimės, kad pranoksime jūsų lūkesčius.

  info@ailuda.lt

  +37062091119

  Stalk’inti mus galite čia

  Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Scroll to Top
  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.