nAMAMS

Langų plėvelės nuo saulės karščio klijavimas

Apsaugokite savo namus ir save nuo alinančios vasaros kaitros su plėvele langams nuo saulės.

plėvelės langams namuose nuo saulės karščio

Šilumos kontrolė patalpoje

Langų plėvelės nuo saulės karščio absorbuojamos šilumos kiekis priklauso nuo plėvelės rūšies ir tamsumo, jos kokybės ir lango tipo.

Labai svarbu atsiminti, langų plėvelės sugeriamos šilumos kiekis priklausys nuo saulės spindulių krypties ir intensyvumo bei lango dydžio.

Blokuoja UV spindulius
99
Sugeria šilumos
70

Kada rinktis?

Nuveskite žymeklį ant teksto, kad pamatytumėte daugiau informacijos.

UV spinduliai

Kai reikia sustabdyti UV spindulių patekimą į vidų.

Šių spindulių pagalba įdega mūsų oda, tačiau jų perdozavimas gali sukelti labai rimtas sveikatos problemas. Jie yra nematomi plika akimi, tačiau prasiskverbus būtent šie spinduliai labiausiai gadina patalpų interjero medžiagas bei daiktus.

Lango kryptis

Jeigu jūsų langai yra į pietinę bei vakarinę pusę.

Įvairaus stiprumo plėvelės nuo saulės karščio pasižymi skirtingais atspalviais ir veidrodinio atspindžio lygmenimis. Galima pasirinkti plėveles su labai intensyviu veidrodiniu atspindžiu arba su minimaliu, o gal net be jokio atspindžio.

Šviesa

Kai reikia, kad šviesa patektų pro langus.

Yra pasirinkimas rinktis plėvelės šviesos pralaidumą: nuo beveik visiškai neribojančios į patalpas patenkančios šviesos iki pakankamai tamsinančios ir suteikiančios viduje esantiems privatumą.


Išsiųsk mums žinutę!

Dėkojame, kad pasirinkote mūsų paslaugas! Džiaugiamės turėdami galimybę jus aptarnauti ir tikimės, kad pranoksime jūsų lūkesčius.

+37062091119

info@ailuda.lt

Taikos pr. 88a, 51182 Kaunas

Stalk’inti mus galite čia

Scroll to Top