fbpx ...
nAMAMS

Langų plėvelė nuo saulės ir karščio

Plėvelė nuo saulės – klijuojama ant langų, terasų, stoginių. Geriausia apsauga nuo saulės karščio ir UV spindulių. Apsaugokite savo namus ir save nuo alinančios vasaros kaitros su plėvele langams nuo saulės.

Pavargote kovoti su vasaros karščiu?

Pristatome plėvelę nuo saulės karščio. Specialiai sukurta saulės karštį atspindėti ir UV spinduliams mažinti.

Šią vasarą jauskitės patogiai ir padidinkite savo namų energijos vartojimo efektyvumą nesumažindami matomumo pro langą. Leiskite mums padaryti jūsų vasaras malonesnes.

Šilumos kontrolė patalpoje su plėvele nuo saulės karščio

Plėvelė langams nuo saulės ir karščio ir jos absorbuojamas šilumos kiekis priklauso nuo plėvelės rūšies ir tamsumo, jos kokybės ir lango tipo.

Labai svarbu atsiminti, langų plėvelės sugeriamos šilumos kiekis priklausys nuo saulės spindulių krypties ir intensyvumo bei lango dydžio.

Blokuoja UV spindulius
99
Sugeria šilumos iki
70

Spauskite mygtuką, kad pamatyti pavyzdžius


Langų plėvelė nuo saulės ir karščio

Įsibėgėjus karštiems orams vis labiau jaučiamės pavargę nuo kasdienio perkaitimo, todėl norime jaustis patogiau ir atsivėsinti. Norint apsisaugoti nuo karščio galima naudoti oro kondicionierius, kurie atlieka savo paskirtį – atvėsina patalpą. Tačiau toks, patalpą atvėsinantis būdas gali būti brangus. Sunaudojus daugiau elektros – sumokėsime daugiau.

Norime pasiūlyti būdą, kaip galima atsivėsinti ir atvėsinti patalpas karščiausiu paros metu nenaudojant papildomos elektros. Tokiu būdu sutaupant daugiau pinigų ir prisidedant prie tvaresnės aplinkos užtikrinimo.

Langų plėvelė nuo karščio – mūsų “TOP 1” įvertinta plėvelė langams. Šios plėvelės klijavimas užtikrina, kad saulės spinduliai kuo mažiau prasiskverbtų pro langus ir kuo mažiau kaitintų vidaus patalpas.

Langu Plevele Nuo Karscio Kaina, Plevele Nuo Karscio Ant Langu , Zmogus Kaista, Prakaituoja, Auksta Temperatura

SUSISIEKITE ARBA KONSULTUOKITĖS

Spauskite mygtuką

Designed by Rawpixel.com / Freepik, Langu Pleveles Nuo Saules

Plėvelė langams nuo saulės pasitarnaus praktiškiau nei žaliuzės ar užuolaidos. Lango stiklas ir jo paketas, kuris yra neapklijuotas plėvele nuo saulės įšyla, tokiu būdu įšildydamas ir vidaus aplinką. Tačiau langų plėvelės nuo karščio sumažina saulės energijos prasiskverbimą ir lango paketas išlieka vėsus.

Designed by Rawpixel.com / Freepik, Langu Pleveles Nuo Saules

Langų plėvelės nuo saulės karščio palaikys vidaus aplinką vėsią be papildomos priežiūros. Kondicionierius reikalaus reguliaraus filtrų valymo, elektros maitinimo. O pasinaudojant langų plėvelės klijavimo paslauga nereikės papildomos priežiūros. Langai apklijuoti plėvele yra valomi taip pat, kaip ir paprasti langai be plėvelės.

Designed by Rawpixel.com / Freepik, Langu Pleveles Nuo Saules

Langų plėvelės nuo saulės atlieka labai svarbų vaidmenį apsaugant Jus ir vidaus įrangą nuo UV spindulių. Taip pat, karštą dieną užtrauktos užuolaidos arba nuleistos žaliuzės sumažina lauko matomumą, tačiau plėvelė nuo saulės nė kiek netrukdo išvysti lauko aplinką.

Prisidėkite prie tvaresnės aplinkos kūrimo su langų plėvele nuo karščio

Plėvelė nuo saulės turi dar daugiau naudos

“Saulės architektūrinės langų plėvelės sukurtos taip, kad blokuotų UV ir IR spindulius bei sumažintų šilumos susidarymą patalpoje. Ir žymiai sumažintų oro kondicionavimo sistemų darbo krūvį bei energijos sąnaudas.”Avery Dennison Co.

Pasirinkus tinkamą, kokybišką ir aplinkai draugišką plėvelę, atliekant klijavimo procesą atsargiai ir profesionaliai, plėvelė langams nuo saulės tampa vienu iš daugelio sprendimų siekiant aplinkos tvarumui užtikrinti.

AILUDA naudoja plėvelę langams nuo saulės iš gamintojų, naudojančius inovatyvias medžiagas, kurių dėka yra siekiama užtikrinti tvarumą.

Išsiųsk mums žinutę!

  Dėkojame, kad pasirinkote mūsų paslaugas! Džiaugiamės turėdami galimybę jus aptarnauti ir tikimės, kad pranoksime jūsų lūkesčius.

  info@ailuda.lt

  +37062091119

  Stalk’inti mus galite čia

  Scroll to Top
  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.