fbpx ...

Namams ir biurui

Plėvelė langams ir privatumas: Ar veidrodinė plėvelė persimato?

Veidrodinė plėvelė yra efektyvi priemonė, suteikianti namams ar darbo vietai daugiau privatumo dienos metu bei apsaugą nuo saulės karščio. Jos veiksmingumas naktį sumažėja, todėl privatumui užtikrinti gali prireikti papildomų priemonių.

Veidrodinė plėvelė yra populiarus sprendimas, suteikiantis namams ir darbo vietoms daugiau privatumo dienos metu bei apsaugą nuo saulės karščio. Tačiau ar žinojote, kad jos veiksmingumas gali sumažėti naktį? Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip ir kodėl tai vyksta bei kokių priemonių galima imtis, siekiant išsaugoti privatumą visą parą.

Veidrodinė plėvelė veikia pagal šviesos atspindėjimo principą

Plėvelė dienos metu atspindi ryškią saulės šviesą. Tokiu būdu yra sukuriamas veidrodinis efektas, kuris neleidžia lauke esantiems žmonėms įžiūrėti vidaus. Dienos metu veidrodinė plėvelė iš vidaus persimato. Būtent taip yra dėl šviesos intensyvumo skirtumo – lauke yra daug šviesiau nei viduje, o plėvelė atsipindi tą lango pusę, kuri yra šviesenė

 • Dienos metu plėvelė gali suteikti privatumą. 
 • Būnant viduje, galite be jokių trikdžių matyti, kas vyksta lauke. 

Ar veidrodinė plėvelė persimato naktį?

Jei viduje yra įjungta šviesa, o lauke tamsu, veidrodinis efektas išnyksta. Tuomet žmonės iš išorės gali matyti vidų, nes vidaus šviesos intensyvumas yra didesnis už išorės. Naktį plėvelė persimato.

Veidrodinė Plėvelė. Klijavimas. Saulės šviesa, Karštis. Vyras Klijuoja Namų Langus Tamsinančią Plėvelę. Apsauga Nuo Karščio.

Taigi, norint išlaikyti privatumą naktį, gali prireikti papildomų priemonių, tokių kaip užuolaidos, žaliuzės arba matinė plėvelė, kuri nepersimato nei dieną, nei naktį. Daugiau apie matines plėveles galite rasti čia. 

Veidrodinės Plėvelės Rulonai. Veidrodinis Atspindys.

Veidrodinės plėvelės rūšys

Veidrodinės plėvelės gali skirtis pagal jų efektyvumą ir paskirtį:

#1 Vienpusė veidrodinė plėvelė langams

Labiausiai paplitusi rūšis, kurios veidrodinis efektas yra efektyviausias dienos metu. Plėvelė veidrodinio efekto iš vidaus nesudarys. 

#2 Dvipusė veidrodinė plėvelė langams

Pasižymi veidrodiniu efektu iš abiejų pusių. Tokia plėvelė dažniau naudojama biurams ar pastatams su dideliu langų plotu.

#3 Natūralaus atspalvio plėvelė langams

Turi minimalų veidrodinį efektą. Pagrindinė šios plėvelės paskirtis – sumažinti saulės šviesos poveikį, apsaugoti nuo UV spindulių ir sumažinti elektros sąnaudų,

Veidrodinė plėvelė yra efektyvi priemonė suteikti namams arba darbo vietai daugiau privatumo dienos metu ir apsaugą nuo saulės karščio. Tačiau svarbu atsižvelgti į tai, kad naktį jos veiksmingumas sumažėja. Tinkamai pasirinkta ir įdiegta plėvelė gali suteikti komfortą ir estetiškai pagerinti langų išvaizdą.

Sunku nuspręsti, kurią veidrodinę plėvelę rinktis?

Jeigu pasimetate tarp veidrodinių plėvelių pasirinkimo, puikiai jus suprantame. Tai iš tiesų gali būti nemenkas iššūkis. Bet mes turime sprendimą, kaip tą galite padaryti greitai ir paprastai.

Užpildykite mūsų trumpą(tik 2 klausimai!) klausimyną ir iškart sužinokite, kokia plėvelė jums labiausiai tinka. Spausti čia!

O jeigu turite dar daugiau klausimų, būtinai susisiekite su mumis!

Veidrodinė Plėvelė. Klijavimas. Saulės šviesa, Karštis. Klausimyno Ekranvaizdžiai Ailuda.lt Kokią Veidrodinę Plėvelę Rinktis?

Išsiųsk mums žinutę!

  Dėkojame, kad pasirinkote mūsų paslaugas! Džiaugiamės turėdami galimybę jus aptarnauti ir tikimės, kad pranoksime jūsų lūkesčius.

  info@ailuda.lt

  +37062091119

  Stalk’inti mus galite čia

  Scroll to Top
  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.