fbpx ...

Namams

Matinė plėvelė langams

Matinė plėvelė langams sumažina akinimą, suteikia privatumo ir apsaugo jūsų baldus bei dekorą nuo saulės daromos žalos.

Privatumo matinė plėvelė (Nr. 1)

Sukurti privatumo jausmą galite pasirinkę šios privatumo plėvelės langams klijavimą. Plėvelė yra visiškai matinė, todėl pro ją galima įžvelgti tik siluetą.

Dekoratyvinė matinė plėvelė (Nr. 2)

Dekoratyvinė matinė plėvelė langams gali būti naudojama kaip privatumo užtikrinimo priemonė. Plėvelė užtikrina matinį efektą. Siūlome ir sukuriame dizainus bei galimybę plėvelę išpjaustyti įvairiais ornamentais.

Susiliejanti matinė plėvelė langams (Nr. 3)

Naudojame ypatingą ir kruopščią klijavimo bei plėvelės paruošimo techniką. Nuo plėvelės vidurio galima įžvelgti tik matinę plėvelę, o plėvelės kraštai yra sudaromi iš mažų taškų. Tokiu būdų plėvelė sukuria susiliejimo su stiklu efektą, kuris suteikia privatumo ir nesumažina šviesos patekimo į patalpas.

Dekoratyvinė plėvelė langams

(Nr. 4)

Matinė plėvelė suteikia privatumą, o Dekoratyvinė plėvelė atvaizduoja specialų raštą, paveikslėlius ar žinutes. Įvairūs dizainai ir iliustracijos pagamintos iš būtent šios plėvelės yra klijuojamos tiek ant lango ar durų, terasos išorės, tiek vidaus.

SUSISIEKITE ARBA KONSULTUOKITĖS

Spauskite mygtuką

Matinė plėvelė langams ir užsakymas

1 žingsnis

Pirmiausiai su mumis susisiekite. Aprašykite mums savo užsakymą ir netrukus pradėsime vykdyti užsakymą. Susitarsime dėl atvykimo laiko bei kainos.

2 žingsnis

Nepamirškite, kad iš plėvelės galima išpjaustyti įvairius ornamentus ar raštus. Jeigu jums tinka ir patinka išpjaustymo dizainas pradedame pjaustymą.

3 žingsnis

Apskaičiuojame matinės plėvelės kainą. Pranešame apie artėjantį atvykimą ir vykdome apklijavimą. Matinės plėvelės klijavimas 1m2 trunka 15 – 20 minučių.

Matinė plėvelė langams ir užsakymas

1 žingsnis

Pirmiausiai su mumis susisiekite. Aprašykite mums savo užsakymą ir netrukus pradėsime vykdyti užsakymą. Susitarsime dėl atvykimo laiko bei kainos.

2 žingsnis

Iš plėvelės galima išpjaustyti įvairius ornamentus ar raštus. Jeigu jums tinka ir patinka išpjaustymo dizainas pradedame pjaustymą.

3 žingsnis

Apsaukaičiuojame matinės plėvelės kainą. Pranešame apie artėjantį atvykimą ir vykdome apklijavimą. Matinės plėvelės klijavimas 1m2 trunka 15 – 20 minučių.

Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 3
Slide 3
Slide 3
Slide 3
Slide 3
Slide 3
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Ar klijuoti matinę plėvelę langams?

Pagrindinis privalumas – privatumas.

Jeigu jūsų langas ar stiklinės durys yra svetainėje, vonios kambaryje, miegamajame, kuriame Jums būtinas privatumas – taip, matinė plėvelė langams tikrai pravers.

Skirtingai nuo skaidrios ar veidrodinės plėvelės, matinė plėvelė langams nepersimato nei dieną, nei naktį, todėl Jūsų privatumas bus tikrai užtikrintas.

Matines plėveles langams siūlome kiekvienam, norinčiam daugiau privatumo dieną ir naktį.

Ar Klijuoti Matinė Plėvelė Langams

Matinė plėvelė langams yra vienas iš sprendimų, kuris gali būti naudojamas siekiant pagerinti patalpų komfortą. Visų pirma matinė plėvelė langams yra skirta užtikrinti daugiau privatumo dieną ir naktį. Taip pat sumažinti šviesos intensyvumą, neužkertant natūralios šviesios patekimo į patalpas.

Matinė plėvelė langams yra specialiai sukurtas produktas, kuris yra padengtas matinės tekstūros sluoksniu. Šis sluoksnis padeda išsklaidyti šviesą, todėl sumažėja šviesos intensyvumas patalpoje. Tai ypač naudinga tiems, kurie nori sumažinti šviesos spindulių poveikį, bet nenori visiškai užtraukti užuolaidų arba žaliuzių.

Išsiųsk mums žinutę!

  Dėkojame, kad pasirinkote mūsų paslaugas! Džiaugiamės turėdami galimybę jus aptarnauti ir tikimės, kad pranoksime jūsų lūkesčius.

  info@ailuda.lt

  +37062091119

  Stalk’inti mus galite čia

  Scroll to Top
  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.