fbpx

Plėvelės klijavimas ant automobilio

Plėvelės klijavimas ant automobilio padengia transporto priemonę kita spalva ar dizainu. Apklijuojame lengvuosius automobilius, komercinius automobilius, mikroautobusus, autobusus ir krovininius automobilius.

Plėvelės klijavimas ant automobilių

Automobilio plėvelės klijuojamos siekiant pritraukti dėmesį, reklamuoti verslą ar produktą, arba tiesiog suteikti automobiliui ypatingo išvaizdos. Šiame procese yra keletas žingsnių, kuriuos reikia atlikti norint sėkmingai pritaikyti reklaminę plėvelę ant automobilio. Pirmiausia turite nuspręsti, kurį(-ią) automobilį(-io) dalį norėtumėte naudoti reklamai. Čia galite išsirinkti norimą variantą.

Komerciniu automobilu apklijavimas

Komerciniai automobiliai

Komerciniai automobiliai gali rodyti reklaminę informaciją ant priekinės automobilio dalies, šono ar galo.

mikroautobusu apklijavimas

Mikroautobusai

Mikroautobusai gali būti naudojami transportuoti daugiau žmonių, todėl jie yra tinkami reklamuoti viešąsias paslaugas, turizmo įmones arba renginius.

lengvuju automobilu apklijavimas

Langvieji automobiliai

Jei norite reklamuoti mažo dydžio prekes arba paslaugas vietinėje rinkoje. Automobilį apklijuoti galite ir atnaujinimo tikslais, pvz.: stiklo, veidrodėlių ir kt.

autobusu apklijavimas

Autobusai

Didieji autobusai yra puikios reklamos priemonės, ypač miesto arba turistinėse vietovėse. Jie turi didelę erdvę reklamai ir gali pasiekti didžiulį miesto ar turistinį auditorijos srautą.

Krovininiu automobilu apklijavimas

Krovininiai automobiliai

Krovinių automobiliai, tokie kaip sunkvežimiai, dažnai naudojami reklamuoti prekes ar paslaugas, kurios yra susijusios su pristatymu ar logistika. Jie taip pat turi didelį reklaminį plotą.

Norimas dizainas?

Kuriame dizainus, maketus ir siūlome Jums labiausiai patinkančius variatus. Suteikiame nemokamą konsultaciją. Daugiau informacijos

automobiliams

Tamsinimas

Automobilių langų tamsinimo plėvelės yra populiarios ne tik dėl savo stiliaus ir išvaizdos, bet ir dėl praktiškumo, nes jos suteikia papildomą apsaugą nuo saulės spindulių, užtikrina privatumą ir mažina vidaus temperatūrą.

plėvelės klijavimas ant automobilio
Langų tamsinimas

automobiliams

Plėvelės klijavimas ant automobilio detalių

Plėvelės klijavimas ant automobilio detalių yra paprastas ir greitas būdas apsaugoti detalių paviršių nuo pažeidimų ir nusidėvėjimo.

plėvelės klijavimas ant automobilio rankena
plėvelės klijavimas ant automobilio

automobiliams

Reklamų klijavimas

Reklamuojant savo verslą ant automobilio, padidinate savo verslo matomumą, bei jus pastebi daug daugiau potencialių klientų, kai keliaujate į susitikimus ir iš jų. Automobilių apklijavimas atliekamas tik su kokybiškomis medžiagomis, darbams suiteikiame garantija.

plėvelės klijavimas ant automobilio reklama
Automobilių apklijavimas

Išsiųsk mums žinutę!

Dėkojame, kad pasirinkote mūsų paslaugas! Džiaugiamės turėdami galimybę jus aptarnauti ir tikimės, kad pranoksime jūsų lūkesčius.

+37062091119

info@ailuda.lt

Taikos pr. 88a, 51182 Kaunas

Stalk’inti mus galite čia

Scroll to Top