fbpx ...

Plėvelė automobiliams

Plėvelė automobiliams padengia transporto priemonę kita spalva ar dizainu. Apklijuojame lengvuosius automobilius, komercinius automobilius, mikroautobusus, autobusus ir krovininius automobilius.

Plėvelės klijavimas ant automobilių

Plėvelės automobiliams klijuojamos siekiant pritraukti dėmesį, reklamuoti verslą ar produktą, arba tiesiog suteikti automobiliui ypatingo išvaizdos. Šiame procese yra keletas žingsnių, kuriuos reikia atlikti norint sėkmingai pritaikyti reklaminę plėvelę ant automobilio. Pirmiausia turite nuspręsti, kurį(-ią) automobilį(-io) dalį norėtumėte naudoti reklamai. Čia galite išsirinkti norimą variantą.

Komerciniu Automobilu Apklijavimas, Plėvelė Automobiliams

Komerciniai automobiliai

Komerciniai automobiliai gali rodyti reklaminę informaciją ant priekinės automobilio dalies, šono ar galo.

Mikroautobusu Apklijavimas, Plėvelė Automobiliams

Mikroautobusai

Mikroautobusai gali būti naudojami transportuoti daugiau žmonių, todėl jie yra tinkami reklamuoti viešąsias paslaugas, turizmo įmones arba renginius.

Lengvuju Automobilu Apklijavimas, Plėvelė Automobiliams

Lengvieji automobiliai

Jei norite reklamuoti mažo dydžio prekes arba paslaugas vietinėje rinkoje. Automobilį apklijuoti galite ir atnaujinimo tikslais, pvz.: stiklo, veidrodėlių ir kt.

Autobusu Apklijavimas,plėvelė Automobiliams

Autobusai

Didieji autobusai yra puikios reklamos priemonės, ypač miesto arba turistinėse vietovėse. Jie turi didelę erdvę reklamai ir gali pasiekti didžiulį miesto ar turistinį auditorijos srautą.

Krovininiu Automobilu Apklijavimas,plėvelė Automobiliams

Krovininiai automobiliai

Krovinių automobiliai, tokie kaip sunkvežimiai, dažnai naudojami reklamuoti prekes ar paslaugas, kurios yra susijusios su pristatymu ar logistika. Jie taip pat turi didelį reklaminį plotą.

Norimas dizainas?

Kuriame dizainus, maketus ir siūlome Jums labiausiai patinkančius variatus. Suteikiame nemokamą konsultaciją. Daugiau informacijos

plėvelė automobiliams

Tamsinimas

Automobilių langų tamsinimo plėvelės yra populiarios ne tik dėl savo stiliaus ir išvaizdos, bet ir dėl praktiškumo, nes jos suteikia papildomą apsaugą nuo saulės spindulių, užtikrina privatumą ir mažina vidaus temperatūrą.

Plėvelės Klijavimas Ant Automobilio, Plėvelė Automobiliams
Langų Tamsinimas, Plėvelė Automobiliams

plėvelė automobiliams

Plėvelė automobiliams – dalys

Plėvelės klijavimas ant automobilio detalių yra paprastas ir greitas būdas apsaugoti detalių paviršių nuo pažeidimų ir nusidėvėjimo.

Plėvelės Klijavimas Ant Automobilio Rankena, Plėvelė Automobiliams
Plėvelės Klijavimas Ant Automobilio, Plėvelė Automobiliams

plėvelė automobiliams

Reklamų klijavimas – plėvelė automobiliams

Reklamuojant savo verslą ant automobilio, padidinate savo verslo matomumą, bei jus pastebi daug daugiau potencialių klientų, kai keliaujate į susitikimus ir iš jų. Automobilių apklijavimas atliekamas tik su kokybiškomis medžiagomis, darbams suteikiame garantiją.

Plėvelės Klijavimas Ant Automobilio Reklama, Plėvelė Automobiliams
Automobilių Apklijavimas, Plėvelė Automobiliams

Išsiųsk mums žinutę!

  Dėkojame, kad pasirinkote mūsų paslaugas! Džiaugiamės turėdami galimybę jus aptarnauti ir tikimės, kad pranoksime jūsų lūkesčius.

  info@ailuda.lt

  Vilnius@ailuda.lt

  +37062091119

  +37062939990 – Vilnius

  Stalk’inti mus galite čia

  Scroll to Top
  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.