fbpx ...

biurui

Langų plėvelės nuo saulės karščio klijavimas

Pasinaudokite langų plėvelės nuo saulės karščio klijavimo paslauga ir apsaugokite savo darbo vietą ir save nuo alinančios saulės kaitros.

Langų plėvelės nuo saulės

Labai svarbu atsiminti, kad langų plėvelės nuo saulės karščio sugeriamos šilumos kiekis priklauso nuo saulės spindulių krypties ir intensyvumo bei lango dydžio.

Blokuoja UV spindulius
99
Sugeria šilumos iki
70

Langų plėvelė nuo saulės: išlaiko patalpas vėsias ir sumažina energijos išlaidas

Įsibėgėjus karštiems orams vis labiau jaučiamės pavargę nuo kasdienio perkaitimo, todėl norime jaustis patogiau ir atsivėsinti. Norint apsisaugoti nuo karščio galima naudoti oro kondicionierius, kurie atlieka savo paskirtį – atvėsina patalpą. Tačiau toks, patalpą atvėsinantis būdas gali būti brangus. Sunaudojus daugiau elektros – sumokėsime daugiau.

Norime pasiūlyti būdą, kaip galima atsivėsinti ir atvėsinti patalpas karščiausiu paros metu nenaudojant papildomos elektros. Tokiu būdu sutaupant daugiau pinigų ir prisidedant prie tvaresnės aplinkos užtikrinimo.

Langų plėvelė nuo karščio – mūsų “TOP 1” įvertinta plėvelė langams. Šios plėvelės klijavimas užtikrina, kad saulės spinduliai kuo mažiau prasiskverbtų pro langus ir kuo mažiau kaitintų vidaus patalpas.

Langų Plėvelės Nuo Saulės Karščio Klijavimas. Plėvelės Langams Nuo Saulės

SUSISIEKITE ARBA KONSULTUOKITĖS

Spauskite mygtuką

Designed by Rawpixel.com / Freepik, Langu Pleveles Nuo Saules

Plėvelė langams nuo saulės pasitarnaus praktiškiau nei žaliuzės ar užuolaidos. Lango stiklas ir jo paketas, kuris yra neapklijuotas plėvele nuo saulės įšyla, tokiu būdu įšildydamas ir vidaus aplinką. Tačiau langų plėvelės nuo karščio sumažina saulės energijos prasiskverbimą ir lango paketas išlieka vėsus.

Designed by Rawpixel.com / Freepik, Langu Pleveles Nuo Saules

Langų plėvelė nuo saulės karščio palaikys vidaus aplinką vėsią be papildomos priežiūros. Kondicionierius reikalaus reguliaraus filtrų valymo, elektros maitinimo. O pasinaudojant langų plėvelės klijavimo paslauga nereikės papildomos priežiūros. Langai apklijuoti plėvele yra valomi taip pat, kaip ir paprasti langai be plėvelės.

Designed by Rawpixel.com / Freepik, Langu Pleveles Nuo Saules

Langų plėvelė nuo saulės atlieka labai svarbų vaidmenį apsaugant Jus ir vidaus įrangą nuo UV spindulių. Taip pat, karštą dieną užtrauktos užuolaidos arba nuleistos žaliuzės sumažina lauko matomumą, tačiau plėvelė nuo saulės nė kiek netrukdo išvysti lauko aplinką.

Plėvelės langams nuo saulės

Šių plėvelių klijavimas gali būti atliekamas iš lauko arba iš vidaus pusės. Iš lauko pusės klijuojama plėvelė geriausiai apsaugo vidų nuo šilumos, todėl kad lango paketas išlieka neįšildytas. Norime pabrėžti, kad iš vidaus plėvelių klijuoti nerekomenduojama ant langų su dviejų kamerų stiklo paketais. Tokių stiklų apklijavimas iš vidaus padidina termošoko tikimybę.

Tačiau, jeigu langai iš vieno stiklo sluoksnio, plėvelė nuo karščio gali būti klijuojama ir iš lauko pusės. Tada plėvelė suteiks tokius pat privalumus, kaip ir iš lauko klijuojamų plėvelių.

Langų Plėvelės Nuo Saulės Karščio Klijavimas. Plėvelės Langams Nuo Saulės

Prisidėkite prie tvaresnės aplinkos kūrimo su langų plėvele nuo karščio

“Saulės architektūrinės langų plėvelės sukurtos taip, kad blokuotų UV ir IR spindulius bei sumažintų šilumos susidarymą patalpoje. Ir žymiai sumažintų oro kondicionavimo sistemų darbo krūvį bei energijos sąnaudas.”Avery Dennison Co.

Pasirinkus tinkamą, kokybišką ir aplinkai draugišką plėvelę, atliekant klijavimo procesą atsargiai ir profesionaliai, plėvelė langams nuo saulės tampa vienu iš daugelio sprendimų siekiant aplinkos tvarumui užtikrinti.

AILUDA naudoja plėvelę langams nuo saulės iš gamintojų, naudojančius inovatyvias medžiagas, kurių dėka yra siekiama užtikrinti tvarumą.

Kada rinktis langų plėveles nuo saulės?

Papauskite ant kortelės teksto, kad pamatytumėte daugiau informacijos kitoje jos pusėje.

UV spinduliai

Kai reikia sustabdyti UV spindulių patekimą į vidų.

UV spinduliai yra nematomi plika akimi, tačiau prasiskverbus būtent šie spinduliai labiausiai gadina patalpų interjero medžiagas bei daiktus.

Lango kryptis

Jeigu jūsų langai yra į pietinę bei vakarinę pusę.

Įvairaus stiprumo plėvelės nuo saulės karščio pasižymi skirtingais atspalviais ir veidrodinio atspindžio lygmenimis. Galima pasirinkti plėveles su labai intensyviu veidrodiniu atspindžiu arba su minimaliu, o gal net be jokio atspindžio.

Šviesa

Kai reikia, kad šviesa patektų pro langus.

Turime platų plėvelės šviesos pralaidumo pasirinkimą: nuo beveik visiškai neribojančios į patalpas patenkančios šviesos iki pakankamai tamsinančios ir suteikiančios viduje esantiems privatumą.

Esame Avery Dennison sertifikuoti architektūrinės plėvelės klijavimo specialistai

Įsipareigojame kokybei, profesionalumui ir nuolatiniam tobulėjimui.

Avery Dennison, kaip pasaulinės klasės etikečių, pakuočių ir plėvelių gamintojas, yra žinomas dėl savo aukštos kokybės produktų ir griežtų standartų. Mūsų sertifikavimas rodo mūsų pasiryžimą palaikyti aukščiausius kokybės ir saugos standartus. Suteikia mums galimybę teikti dar kokybiškesnes paslaugas ir produktus.


Langų plėvelės nuo karščio kaina

Norint apskaičiuoti langų plėvelės nuo saulės kainą reikia žinoti apklijuojamų kvadratinių metrų dydį. Taip pat būtina žinoti langų matmenis ir plėvelės tipą bei koks yra langų rėmas ir stiklo paketas.

Sužinoti projekto kainą galite užpildę formą esančią puslapio pabaigoje arba susisiekę su mumis el.paštu info@ailuda.lt


Išsiųsk mums žinutę!

  Dėkojame, kad pasirinkote mūsų paslaugas! Džiaugiamės turėdami galimybę jus aptarnauti ir tikimės, kad pranoksime jūsų lūkesčius.

  info@ailuda.lt

  +37062091119

  Stalk’inti mus galite čia

  Scroll to Top
  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.