fbpx ...

Vaiko Raidos Klinikos apklijavimas

Kviečiame visus būti aktyviais ir prisidėti prie vaikų gerovės paremdami Vaiko Raidos Kliniką.

Ailuda yra architektūrinės plėvelės klijavimo įmonė. Teikiame įvairių plėvelių klijavimo paslaugas. Pradedant nuo plėvelių nuo saulės iki reklaminių lipdukų, stiklinių pertvarų apklijavimų, apsauginių plėvelių nuo dūžių. Mūsų paslaugos yra teikiamos ne tik įmonėms, bet ir privatiems žmonėms: langus apklijuojame plėvele nuo saulės karščio. Apklijuojame paradines duris, vonios kambario langus privatumui. Ailuda yra įkurta 3,5 metų, bet labai džiaugiamės, kad turime ir plėvelių klijavimo specialistų, kurie savo sferoje dirba jau virš 10 metų.

Būtinos specialistų rekomendacijos ir termošoko rizika

Kad ir kaip norėtumėme sutikti su klientų norais, turime užtikrinti saugumą ir paslaugos kokybę. Termošokas daro didžiulę įtaką plėvelės klijavimui ir užklijavimo kokybei. Termošokas dažniausiai atsiranda dėl staigių temperatūros pokyčių aplinkoje arba dėl šildymo, vėdinimo ar kondicionavimo sistemos naudojimo.

Parama Vaiko Raidos Klinikai, Lipdukai Ant Langu

Jei lauke arba patalpoje yra didelis temperatūros skirtumas ir langai yra šalti (arba atvirkščiai – labai karšti), jie gali būti pažeidžiami. Pavyzdžiui, staigus lauko temperatūros pokytis, kai šaltuoju metu yra iš karto įjungiama šildymo sistema, gali sukelti langams šoką. Tai gali lemti stiklo įtrūkimus ar net plyšimus, nes stiklas gali neišlaikyti staigaus temperatūros keitimosi.

Parama Vaiko Raidos Klinikai, Lipdukai Ant Langu

Klinikos Apklijavimas Lipdukais

Prieš klijuojant plėvelę, lango stiklą reikia kruopščiai patikrinti. Tai nėra svarbu ar plėvelė yra užklijuota per visą stiklą ar ne. Termošokas priklauso nuo to, ar stiklo paketas buvo įmontuotas teisingai. Jei bent šiek tiek stiklo kraštas buvo pažeistas, stiklas gali įtrūkti. Klinikos atveju kai kurie langai turėjo būti tamsaus lipduko. Tačiau, kaip žinome, tamsi spalva traukia šilumą. Kadangi klinikos stiklai yra negrūdinti, jie nėra atsparūs didesnei temperatūros kaitai.

Būtent todėl, klijavome šviesius lipdukus, kurie nekaitintų stiklo. Buvo norima klijuoti skaidres plėveles, tačiau iš lauko nebūtų išgaunamas didelis ir ryškus efektas. Taigi, tam, kad vaizdas pro langus būtų matomas, neklijavome lipdukų per visą langą, rinkomės klijuoti ploteriuotus, pjaustytus spaudos lipdukus.

Kaip išvengti termošoko?

Norint išvengti termošoko yra keletas veiksmų, kuriuos galima imtis. Pirmiausia, svarbu įsitikinti ar langai yra tinkamai įrengti ir gerai įmontuoti. Taip pat, reikėtų rūpintis tinkamu šildymu ir vėdinimu, kad temperatūros pokyčiai būtų kuo mažesni. Taip pat, reikėtų rinktis aukštos kokybės stiklą ir užtikrinti, kad jis būtų tinkamai įmontuotas.

Galų gale, norint išvengti termošoko problemų, svarbu nuolat stebėti langų būklę ir laiku atlikti būtinas priemones. Jei pastebimas bet koks stiklo pažeidimas ar įtrūkimas, reikėtų nedelsiant imtis veiksmų ir pakeisti pažeistą stiklą. Taip pat, galima pasikonsultuoti su specialistais ir gauti patarimų, kaip geriausiai išvengti termošoko problemų.

Visi šie veiksmai padės išvengti nepageidaujamų termošoko problemų ir užtikrins langų ilgaamžiškumą bei saugumą. Būtent todėl, reikėtų atkreipti dėmesį į šią svarbią detalę prieš klijuojant plėvelę ant langų. 

Parama Vaiko Raidos Klinikai, Lipdukai Ant Langu, Vaiko Raidos Klinikos Langų Apklijavimas

Parama vaikų reabilitacijai

Vaiko raidos klinikane pelno siekianti organizacija, kurios tikslas yra padėti sergantiems, neįgaliems ir nepasiturintiems vaikams. Klinika laukia visų vaikučių, kuriems reikalinga pagalba: nuo autizmo spektro, mišraus specifinio raidos sutrikimo iki įvairių fizinių, psichikos, elgesio ir vystymosi problemų. Parama keliauja vaikų reabilitacijai, kad vaikučiai gautų individualizuotas, kompleksiškas paslaugas vienoje vietoje.

.

Džiaugiamės, kad ir mes galėjome paremti ir prisidėti prie geresnės ateities. Mūsų stiprybė – meistriškai klijuoti plėveles, todėl mes pasirinkome paremti šią kliniką šiuo būdu. Mūsų komanda atliko langų apklijavimą lipdukais su ypatingu rūpesčiu. Kviečiame visus būti aktyviais ir prisidėti prie vaikų gerovės.

Nelikite abejingi ir padėkite vaikams gauti nuolatinę reabilitacinę pagalbą įsigydami „Gerumo dėžutės“ prenumeratą. Užsiprenumeruoti „Gerumo dėžutę“ gali čia: https://gerumodezute.lt/

Vaiko Raidos Klinikos Langų Apklijavimas
Vaiko Raidos Klinikos Pacientai

Prisidėti kitais būdais galite čia:

Parama
Aidas Lukas Kolesnicenko

“Tai buvo vidinis noras prisidėti prie šios klinikos kūrimo. Aš manau, kad vaikai yra ateitis, o be vaikų nėra ir ateities.

Kiekvienas galime prisidėti savaip. Net jei esat nedidelė įmonė, kaip ir mes, kviečiu prisidėti kiek ir kuo galite.”

Aidas

Ailuda įkūrėjas

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.