fbpx ...

Naujiena!

Susiliejančio efekto(gradient) matinė plėvelė

Ar matinė plėvelė ant stiklo gali susilieti?

Džiaugiamės, kad pagaliau galime Jums atsakyti – Taip! Norim Jums pristatyti naujausią AILUDA matinės plėvelės klijavimo paslaugą.

Matinės plėvelės yra populiari ir funkcionali pasirinkimo galimybė, kurią galima pritaikyti namų ir biurų interjerui. O šių plėvelių naudojimas suteikia ne tik stilingą išvaizdą.

Norime pasidalinti mūsų naujausiai atliktu darbu. Klientas kreipėsi į AILUDA su klausimu ar įmanomas biuro erdvės atnaujinimas su matine plėvele, kuri taip pat suteiktų ir susiliejimo(gradient) efektą.

Susielijanti Matinė Plėvelė Ant Stiklinių Biuro Pertvarų
Susielijanti Matinė Plėvelė Ant Stiklinių Biuro Pertvarų
Susielijanti Matinė Plėvelė Ant Stiklinių Biuro Pertvarų, Zmogus Uz Pleveles

Suskubome pradžiuginti klientą geromis žiniomis ir pradėjome ruoštis šiam projektui.

Plėvelės paruošimui naudojame ypatingą techniką. Jos paruošimo metu labai svarbus dėmesingumas detalėms.

Nuo plėvelės vidurio atsiskleidžia graži matinė tekstūra, o plėvelės kraštai yra sudaryti iš daug subtilių taškų, kurie ne tik suteikia estetinį žavesį, bet ir užtikrina tvirtą ir vientisą dangą. Bet svarbiausia – kliento noras buvo išpildytas – matinė plėvelė susiliejo su stiklu ir dabar saugo biuro darbuotojus nuo ne tik UV spindulių, bet ir nuo pašalinių žvilgsnių.

Susielijanti Matinė Plėvelė Ant Stiklinių Biuro Pertvarų

Kokia yra matinių plėvelių nauda?

Estetinė išvaizda: Matinės plėvelės suteikia patrauklų ir modernų išvaizdą. Jos sumažina šviesos sklaidą ir mažina nemalonų blizgesį, sukurdamos malonų interjero atspalvį.

Saulės apsauga: Šios plėvelės gali apsaugoti jūsų namus ar biurą nuo intensyvaus saulės šviesos ir UV spindulių.

Didžiausia nauda – privatumas

Svarbu paminėti, kad matinės plėvelės yra daugiau nei tik stiliaus elementas – jos taip pat suteikia jums didelį privalumą, kuris labai vertinamas daugelyje vietų, įskaitant biurus ir namus. Šios plėvelės užtikrina didelį privatumo lygį, kuris yra ypač svarbus erdvėse, kuriose norite išlikti saugūs nuo pašalinių žvilgsnių.

Matinės plėvelės, dėl savo savybių praleidžią tam tikrą kiekį natūralios šviesos. Todėl šviesos kiekis viduje stipriai nesumažėja.

Privatumas

Kaip vyksta matinės plėvelės klijavimas?

1.Paviršiaus paruošimas: Prieš klijuojant matinę plėvelę, paviršius turi būti kruopščiai išvalytas, nuvalytas nuo dulkių ir kitų nešvarumų.

2. Plėvelės klijavimas: Matinė plėvelė yra klijuojama ant paruošto paviršiaus.

3. Burbulų pašalinimas: Po plėvelės klijavimo, atliekamas burbulų pašalinimas. Tai svarbu užtikrinti lygų ir sklandų plevelės paviršių.

4. Galutinis tvirtinimas: Baigus klijavimą ir burbulų pašalinimą, plėvelė tvirtinama.

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.