Plėvelės nuo saulės karščio

Apsaugokite savo namus, darbo vietą ir save nuo alinančios vasaros kaitros su Veidrodine plėvele langams nuo saulės. Mes jums siūlome specialias kokybiškas plėveles nuo saulės karščio. Aukšta kokybė, puikios techninės charakteristikos, didelis pasirinkimas plėvelių šviesos pralaidumai ir puikūs klientų atsiliepimai. Dažnu atveju klientai mums sako, kad niekad negalėjo patikėti, kad plėvelė gali turėti tokį efektyvumą.

Gaukite pasiūlyma

Plėvelės langams nuo saulės karščio


Veidrodinė plėvelė langams – Saulės karštį atspindinti plėvelė langams, apsisaugokite save ir savo namus nuo alinančios vasaros kaitros. Turime bei galima užklijuoti specialiai tam pagamintas plėveles nuo saulės karščio. Aukščiausios kokybės plėvelės, įspudingos techninės charakteristikos, įvairūs plėvelės atspalviai bei pralaidumai.

Jei jus domina ne plėvelės nuo saulės, o vienpusio permatomumo plėvelės spauskite ant šito lauko.
Vienpusio permatomuma plėvelė
Plėvelė nuo saulės
Vienpusio permatomumo plėvelė

Kada rinktis veidrodine plėvele langams 

Plėvelės nuo saulės karščio

Reikia rinktis tada kai, jūsų langai yra į dieninę bei vakarinę pusę, kuomet saulė yra pati kaitriausia. Taip pat tai yra efektyvus būdas dienos metu, apsisaugoti nuo pašalinių žvilgsnių ir mėgautis atvirais langais ir dienos šviesa. Plėvelės nuo saulės karščio yra įvairių atspalvių, bei veidrodinio atspindžio stiprumų. Galima nuo labai intensivaus veidrodžio atspindžio iki minimalaus arba jokio.

Kai vasara į langus kaitina saulė

Plėvelė atspindi infraraudonuosius spindulius (IR). Šie spinduliai nematomi, tačiau jaučiame juos kaip karštį. Iš lauko pusės klijuojama plėvelė neleidžia įkaisti kitiems lango sluoksniams, todėl patalpose tampa vėsiau. Kai kartšą vasaros dieną yra vėsiau, tai palengvina susikaupimą, bei darbo ir poilsio efektyvumą. Tai pat plėvelė sumažina patalpų atvėsinimo išlaidas. Jeigu plėvelė klijuojame iš vidinės stiklo pusės, jos efektyvumas sumažėja. Tuomet šyla tik lango vidinis stiklas, bet kaitra nepersiduoda patalpose esantiems žmonėms ir daiktų paviršiams – grindims, baldams ir kt.

Kai reikia, kad šviesa patektų pro langus

Yra pasirinkimas iš plėvelės šviesos pralaidumo: nuo beveik visiškai neribojančios į patalpas patenkančios šviesos iki pakankamai tamsinančios ir suteikiančios viduje esantiems privatumą.

Kai reikia sustabdyti UV spindulių patekimą į vidų

Šių spindulių pagalba įdega mūsų oda, tačiau jų perdozavimas gali sukelti labai rimtas sveikatos problemas. Jie yra nematomi plika akimi, tačiau prasiskverbus būtent šie spinduliai labiausiai gadina patalpų interjero medžiagas bei daiktus.

Yra du plėvelės nuo saulės karščio tipai: vidaus plėvelė bei lauko

Iš lauko klijuojama plėvelė – Jeigu langai ar vitrinos su dviejų/trijų sluoksnių stiklo paketu – efektyviausia apsauga nuo kaitrių saulės spindulių yra iš lauko pusės klijuojamos plėvelės. Šios plėvelės neleidžia įkaisti viduje esančiam oro tarpui ir kitiems stiklo sluoksniams. Tačiau kad atlikti apklijavimo darbus, reikia kad būtų galima stiklo paketus išimti ir vėl įdėti. Jeigu jūsų langų stiklų paketai yra neardomuose mediniuose rėmuose, tuomet klijavimui iš išorės aukštuose pastatuose reikalingi keltuvai. Tai sudaro papildomus išlaidas, todėl dažniausiai klientai renkasi mediniuose rėmuose esančius langus klijuoti iš vidaus. Klijavimui iš vidaus skirta plėvelė yra kitokia ir suteiks mažesnį efektyvumą apsaugai nuo karščio. Tačiau iš vidaus klijuojama plėvelė pasižymi ir mažesne kaina.

Iš vidaus klijuojama plėvelė – Jeigu langai yra neardomi ar yra aukštai, tuomet geriausias sprendimas rinktis iš vidaus klijuojamas plėveles. Klijavimui nereikės specialių keltuvų, todėl gerokai sutaupysite. Klijuojant vienu stiklo sluoksniu įstiklintus balkono langus, tikrai rinkitės iš vidaus klijuojamą plėvelę.

Plėvelių nuo saulės karščio gamintojai su kurių plėvelėmis dirbame

Pastatų langų apklijavimui naudojame tik kokybiškas plėvelės nuo saulės karščio, pripažintų gamintojų.

  • Solar screen – 1984 metai įkurta kompanija kuri yra didžiausių pasaulyje plėvelių gamintojų partneris.
  • Garware suncontrol – viena iš pažangiausių pasaulyje plėvelių gamyklų yra įsikūrusi Indijoje – šiandien patenka į trejetuką, tarp daugiausiai išleidžiamos produkcijos į pasaulinę rinką.

Kilus klausimams skambinkite arba rašykite


+37067670506

info@ailuda.lt