Reklama ant automobilių – automobilių apklijavimas

Dauguma įmonių savo veiklai reklamuoti naudoja standartines rinkodaros priemones pradedant nuo vizitinių kortelių ir brošiūrų baigiant svetaine ir buvimu socialinėje erdvėje. Svarbiauisa kiekvieną potencialią reklamos priemonę panaudoti įmonės naudai – net ir tą, su kurią keliaujate darbo metu pas klientus. Reklamuojant savo verslą ant automobilio, padidinate savo verslo matomumą, bei jus pastebi daug daugiau potencialių klientų, kai keliaujate į susitikimus ir iš jų. Automobilių apklijavimas atliekamas tik su kokybiškomis medžiagomis, darbams suiteikiame garantija.

SUSISIEKITE

Reklama ant automobilio – vienas efektyviausių reklamos būdų

Mūsų kasdieninis gyvenimas priverčia skubėti iš vieno taško į kitą. Net nepastebime, kiek daug reklamų pastebime be važiuodami. Reklama būna pateikiama ant įvairių transporto priemonių nuo mažų automobilių iki vilkikų. Be reklamos daugelis transporto priemonių atrodytų pilki, pliki ir neįdomus. Vizualinė reklama kartais atrodo ir nepastebima, tačiau be jos pasaulis būtų nespalvotas.

Reklama ant automobilio – ilgalaikis reklamos sprendimas

Automobilio apklijavimui naudojame tik kokybiška, kuriai gamintojas duoda iki 7 – 10 metų garantija. Jei jūsų reklama bus spausdinama, ją laminuosime. Taip apsaugosime ją nuo saulės, plovyklų ir t.t. Garantuojame, kad jūsų reklama atrodys puikiai 5 metus ir daugiau. Taip pat automobilių apklijavimui geros plėvelės neužtenką, reikia ir profesionalių meistrų. Mes garantuojame, kad darbai bus atlikti kokybiškai ir automobilio kėbulas nebus pažeistas.

Reklama ant automobilio – leis pasiekti daugybe potencialių klientų

Jei nuvažiuojate daug kilometrų, tai ši paslauga yra būtent jums. Išnaudokite savo transporto priemonę kaip reklaminį stendą, kuris gali būti visur. Automobilio apklijavimas leis pasiekti daugiau potencialių klientų, didins jūsų įmonės žinomumą. Tai didins jūsų įmonės pajamas. Nuvykę pas klientą , su rekalama ant automobilio, šalia dirbačios įmonės pastebės jūsų automobilį ir žinos, kas atlieka paslaugas jų kaimynams.

Reklamai ant automobilio naudojame tik kokybišką plėveleReklamą ant automobilio – atliksime greitą bei kokybišką darbą

Sukursime jums dizainą ar adaptuosime pagal jau esamą. Pagaminsime ploteriuotus, ar spausdintus lipdukus, bei svarbiausia kokybiškai užklijuosime.   Automobilių apklijavimas bus atliktas kokybiškai, kėbulas nebus sugadintas bei suteiksime 3 metų garantiją.

Kilus klausimams skambinkite arba rašykite


+37067670506

info@ailuda.lt