Langų apklijavimas plėvele

Langų apipavidalinimas yra lyg iškabos ir reklaminiai plotai, priklijuoti tiesiogiai ant lango. Dažniausiai jie yra pagaminti iš plėvelės, kurią priklijuojame prie stiklo, nepažeidžiant jo. Langų grafikos galima pagaminti įvairių tipų, stilių ir dydžių, ir dažniausiai ji yra pritaikoma atsižvelgiant į kiekvieno verslo ar žmogaus poreikius.

Susisiekite

6 priežastys kada langų apklijavimo plėvele paslauga jums yra reikalinga?

Jei valdote verslą tai tikrai žinote kaip yra svarbu teisingai reklamuoti savo veiklą, kad pritraukti ar išlaikyti savo klientus. Įvairių ženklų statymas yra vienas geriausių būtų kaip tai padaryti ir jums reiktų išnaudoti kiekvieną galimą jūsų reklaminį plotą, kad pasiekti kuo daugiau potencialių klientų. Langų apklijavimas plėvele leidžia parodyti jūsų verslo vardą, logotipą, taip pat paslaugas kurias jūs teikiate. Aukštos kokybės, aky traukianti langų grafika. leidžia išsiveržti į priekį prieš jūsų konkurentus ir paskatina jūsų potencialius klientus pradėti bendrauti su jūsų kompanija.
  1. Jums verslas yra netoli gatvės arba daug žmonių praeinamos gatvės, tuomet langų grafika yra būtent jums. Labai dažnai žmonės praeina, pro parduotuves kurios jų “nekviečia”. Sukursime puikų akį traukiantį dizainą, kuris neleis jūsų potencialiam klientui praeiti pro jus. Jei jūsų parduotuvė ar veikla yra tarp daug kitų, tuomet langų grafika leis jums išsiskirti iš jūsų konkurentų, o gal tiesiog iš pilkos minios.
  2. Jūs norite suteikti kokią nors informacija savo klientams. Apklijuodami langus jūs galite suteikti savo klientams informacija apie paslaugas, produktus, taip pat jūs galite sukurti priežastį kodėl užeiti į jūsų parduotuvę. Akių lygyje grafika, galite parodyti kokius apmokėjimo būdais galima atsiskaityti, paroduti savo naują patiekalą, ar naują prekę.
  3. Jums reikia daugiau privatumo. Tai gali būti dviguba nauda jūsų verslui jei jums reikia privatumo, galima uždengti langus įvairia plėvele ir ta plota išnaudoti reklamai.
  4. Jums reikalinga nebrangi reklama. Tai yra nebrangus reklamavimosi būdas, atliekant darbus su kokybiškomis medžiagomis, reklama gali būti ilgus metus ant jūsų stiklo.
  5. Didinti vardo žinomumą. Kuo daugiau žmonių matys jūsų vardą, tuo daugiau jį prisimins.
  6. Jūs norite maksimalizuoti savo reklaminius plotus. Langų apklijavimo pagalba, jūs galite reklamuoti savo veikla netrugdomai ir išnaudoti kiekvieną laisvą centimentrą.

Pagrindinės paslaugos

Stiklo dekoravimas plėvele – Padeda užtikrinti darbo erdvės privatumą, suteikią gyvumo ilgiems bei nuobodžiems stiklo koridorius (vitrinoms) bei suteikia gyvumo ir išskirtinumo interjerui.

Stiklų matinimas plėvele – Tai puikus sprendimas tiems, kam nusibodo trugdančios, erdvę mažinančios ir dulkes renkančios žaliuzės. Jas puikiai galima pakeisti dekoratyvine stiklo plėvele. Taip pat, jūsų langų dekoro sprendimas bus originalus!

Stiklų ženklinimas plėvele – Tai greitas būdas diskretiškam ir gerai matomam stiklų ženklinimui..

Stiklo dekoravimas