Galinių Automobilio langų tamsinimas

Galinių automobilio langų tamsinimo paslauga yra pati populiariausia paslauga automobiliui. Dažnai automobilių langai yra netamsinti. Per juos patenka didelis kiekis šviesos į vidų. Vakare automobilių žibintai akina ir sukelia diskomforta vairuojant. Taip pat plėvelė neleidžia prikaisti automobilio vidui. Plėvelė suteikia privatumo ir leidžia jaustis saugesnėms. Automobilis įgauna gražesnę išvaizdą. Užtamsinsime kokybiškai jūsų automobilio langus vos per 4 valandas.

Susisiekite

Galinių automobilio langų tamsinimas

Automobilio langų tamsinimas Kaune – norime pasiūlyti kokybiška, apklijavima su aukštos kokybės plėvele. Plėvelė padės apsaugoti automobilį nuo karščio, UV spindulių. Taip pat, karštomis vasaros dienomis bus lengviau atvėsinti automobilį naudojant kondicionierių. Vakarais plėvelė apsaugos jūsų akis nuo kitų automobilių žibintų akinimo. Taip pat užtamsinti automobilio langai pridės jūsų automobiliui stiliaus taškų.

Atvykę pas mus galėsite pasirinkti įvairų plėvelės tamsumą bei apsaugos nuo šilumos lygį.

Jei abejojate ar praeisite technine apžiūrą, užtamsinus galiniu automobilio langus, būkite ramūs. Galinių automobilio langų tamsinimas yra leistinas.

Apsauga

Apsauga

Dėl plėvelės, į automobilį patenkantis saulės spindulių kiekis daug kartų sumažės, todėl apsaugosite nuo saulės spindulių save, vaikus, ar automobilyje esančius daiktus.

Papildomi stiliaus taškai

Suteiksite savo automobiliui išskirtinią išvaizda, jis bus kur kas solidesnis bei atrodys tikrai geriau, mes jums pažadame.

Privatumas

Automobilių langų tamsinimo paslaugos, jūs ir jūsų automobilis turės kur kas daugiau privatumo, taip galėsite jaustis saugesnis bei, jūsų daiktai esantis gale, bus mažiau pastebėti.

Aukštos kokybės plėvelės

Dirbame tik su aukštos kokybės plėvelėmis bei pripažintais vardais visame pasaulyje. Naudojame tokias plėveles kaip, SUNGUARD, LLUMAR ir kt.

Kilus klausimams skambinkite arba rašykite


+37067670506

info@ailuda.lt