Automobilių apklijavimas plėvele

Automobilio apklijavimas – tai vienas iš būdų, kaip galima pakeisti automobilio išvaizdą. Jūsų transporto priemonė yra visiškai arba iš dalies padengiama automobiline viniline plėvele. Ši plėvelė yra naudojama padengti transporto priemonę kita spalva ar dizainu, pridėti papildomu “tiuningo” elementų ar tiesiog sukurti nekasdienį automobilio įvaizdį. Dažnai plėvelė turi spalvas, kurias gamykloje užsakyti neįmanoma arba kainuoja didelius pinigus.

Susisiekite

Kaip vyksta automobilio apklijavimas?

Kai vyksta automobilio apklijavimas, ant automobilio dažų viršaus yra užklijuojamas plastikinės vinilo dangos sluoksnis.

Paprastai automobilio apklijavimas reikalauja atlikti trys žingsnius:

  • Atlikti tikslius automobilio matavimus, tada iširinkiti spalvą, apdailą ar grafiką.
  • Jei yra pasirenkamas spausdinamas variantas, tuomet atliekami spausdinimo darbai bei plėvelės laminavimas, kad apsaugoti ją nuo įbrėžimų ir UV pažeidimų. Tokį variantą dažniausiai naudojame įmonių automobiliams, kad galėtume išgauti gražesnę ir gyvesnę reklamą.
  • Automobilio apklijavimas.

Tai yra sudėtingas darbas, kuris neatrodys gerai, jei nebus atliktas teisingai, todėl apklijavimas turėtų atlikti profesionaliai apmokytas specialistas. Jis galės tinkamai paruošti jūsų automobilio paviršių ir užtikrinti, kad plėvelė bus suklijuota, kokybiškai ir automobilis atrodys kaip makete.

Kad apklijavimas būtų kokybiškas, tam reikalingi ne tik geri specialistai, tačiau ir kokybiškos medžiagos. Mes atlikdami šią paslaugą naudojame “Avery dennison” “Oracal” “Hexis” “3m” gamintojų plėveles. Visi gamintojai specializuojasi ir teikia tikrai kokybišką automobilinę plėvelę.

Taip pat, kad apklijavimas būtų naudingas ir kokybiškas ir suteiktų naudos, o ne žalos, ant tų vietų kur plėvelė turi būti nupjauta ant kėbulo, naudojamas specialus “3m” plėvelės pjovimo siūlas. Todėl po apklijavimo paslaugos, jūsų automobilis bus nesugadintas ir nuėmus plėvelę, jo nereikės tvarkyti.

Jei jus domina reklamos ant automobilio paslaugą spauskite čia.

Chromuotų detalių apklijavimas plėvele

Tai yra puikus būdas paslėpti pabodūsias chromuotas automobilio detales ir suteikti automobiliui geresnią išvaizdą.

Naujausios mados rodo, kad pati populiariausia plėvelės klijavimo paslauga ant automobilių yra būtent chromuotų detalių apklijavimas juoda blizgia ar matine plėvele. Daugelis automobilių entuziastų mano, kad chromuotos detalės ant automobilio yra jau pasenęs reikalas, todėl “chrome delete” leidžia automobiliui suteikti labiau modernų įvaizdį jūsų automobiliui.

Taip pat yra dar kelios priežastys kodėl žmonės dažnai renkasi “Chromo ištrynimo” paslauga:

  • Apsauga – ši paslauga gali būti naudojama kaip apsaugos priemonė, apsaugoti nuo išorės veiksnių. Tai leidžia po kurio laiko chromą tūrėti nepriekaištingo žvilgesnio ir nepažeisto.
  • Šilumos mažinimas – karštomis vasaros dienomis, chromuotos detalės labai įkaista (rankenėlės). Plėvelė sumažina šiluma ir už rankenėlės yra maloniau paimti.
  • Nepriklausomybė – jūs galite keisti nuolatos savo automobilio išvaizda. Jūs tampate savo automobilio dizainėriu.

Apdailos kurias jūs greičiausiai norėsite apsiklijuoti

  • Avadai aplink langus (Shadowline) – Daugybė gamintojų, deda chromuotas detales aplink automobilio langus. Dažniausiai žmonės renkasi paprastą juodą blizgų, matinį ar satininį paviršių, tačiau yra galimybė apvadus apklijuoti ir kitomis spavlomis, tekstūromis.
  • Grotelės – Chromuotos grotelės, kartais ant automobilių gali atrodyti tiesiog nesuprantamai. Būtent ši paslauga jums leis jas paversti, labiau suprantamas ir kur kas solidžiau atrodančias.
Chromuotų detalių apklijavimas