Automobilių ir jų detalių apklijavimas plėvele

Automobilio apklijavimas – tai vienas iš būdų, kaip galima pakeisti automobilio išvaizdą. Jūsų transporto priemonė yra visiškai arba iš dalies padengiama automobiline viniline plėvele. Ši plėvelė yra naudojama padengti transporto priemonę kita spalva ar dizainu, pridėti papildomu “tiuningo” elementų ar tiesiog sukurti nekasdienį automobilio įvaizdį. Dažnai plėvelė turi spalvas, kurias gamykloje užsakyti neįmanoma arba kainuoja didelius pinigus.

Susisiekite
Domina automobilio langų tamsinimas? Spauskite čia.

Kaip vyksta automobilio apklijavimas?

Kai vyksta automobilio apklijavimas, ant automobilio dažų viršaus yra užklijuojamas plastikinės vinilo dangos sluoksnis.

Paprastai automobilio apklijavimas reikalauja atlikti trys žingsnius:

  • Atlikti tikslius automobilio matavimus, tada iširinkiti spalvą, apdailą ar grafiką.
  • Jei yra pasirenkamas spausdinamas variantas, tuomet atliekami spausdinimo darbai bei plėvelės laminavimas, kad apsaugoti ją nuo įbrėžimų ir UV pažeidimų. Tokį variantą dažniausiai naudojame įmonių automobiliams, kad galėtume išgauti gražesnę ir gyvesnę reklamą.
  • Automobilio apklijavimas.

Tai yra sudėtingas darbas, kuris neatrodys gerai, jei nebus atliktas teisingai, todėl apklijavimas turėtų atlikti profesionaliai apmokytas specialistas. Jis galės tinkamai paruošti jūsų automobilio paviršių ir užtikrinti, kad plėvelė bus suklijuota, kokybiškai ir automobilis atrodys kaip makete.

Kad apklijavimas būtų kokybiškas, tam reikalingi ne tik geri specialistai, tačiau ir kokybiškos medžiagos. Mes atlikdami šią paslaugą naudojame “Avery dennison” “Oracal” “Hexis” “3m” gamintojų plėveles. Visi gamintojai specializuojasi ir teikia tikrai kokybišką automobilinę plėvelę.

Taip pat, kad apklijavimas būtų naudingas ir kokybiškas ir suteiktų naudos, o ne žalos, ant tų vietų kur plėvelė turi būti nupjauta ant kėbulo, naudojamas specialus “3m” plėvelės pjovimo siūlas. Todėl po apklijavimo paslaugos, jūsų automobilis bus nesugadintas ir nuėmus plėvelę, jo nereikės tvarkyti.

Jei jus domina reklamos ant automobilio paslaugą spauskite čia.

Kilus klausimams skambinkite arba rašykite


+37067670506

info@ailuda.lt